Proter PH 850 Matkap

Kullanım Tipi:
Güç:
Taşıma Çantası:
Var
Darbe:
Var
Boşta Devir Sayısı:
Çift Yöne Dönebilme:
Var
Mandren Tipi:
Anahtarsız
Mandren Çapı:
13 mm

Proter PH 850 Matkap Fiyatları

Proter PH-850 800W Pnömatik Kırıcı Delici

Satıcı: KAYASANCENTER

2.898,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 2898.00
Proter PH-850 800W Pnömatik Kırıcı Delici

Satıcı: doruk-yapi-market

3.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 3000.00
Proter Ph 850 Pnomatık Matkap Delici

Satıcı: ADANUSTORE

3.291,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

3 3291.75
Proter Ph-850 Sds Plus 800 W Pnömatik Kırıcı Delici 3 Kg

Satıcı: Santek Mağaza

3.383,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 3383.20
Proter PH 850 K Pnömatik Kırıcı Delici SDS Plus 800W

Satıcı: doruk-yapi-market

3.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 3399.00
Proter 500-1500 Watt Ph 850 Pnomatik Matkap Delici/kırıcı Yok Kablolu Darbeli 2 Yıl

Satıcı: doruk-yapi-market

3.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 3399.00
Proter 500-1500 Watt Ph 850 Pnomatik Matkap Delici/Kırıcı Yok Kablolu Darbeli 2 Yıl

Satıcı: ADANUSTORE

3.448,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

7 3448.75
Proter PH 850 3.0Jul 800Watt Elektrikli Pnomatik Kırıcı-Delici

Satıcı: HAUSPORT YAPI MARKETLERİ

3.588,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

8 3598
Proter Ph 850 K 26 Mm 800 W Pnömatik Delici/Kırıcı P1ea188

Satıcı: icatech

3.704,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 3704.80
Proter PH 850 K 26 MM 800 W PNÖMATİK DELİCİ/KIRICI P1EA188

Satıcı: icatech

4.078,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

10 4088.08

Proter PH 850 Matkap Fiyat Geçmişi

Proter PH 850 Matkap Temel Özellikleri

Güç:
Var
Anahtarsız
13 mm
Beton Azami Delme Çapı:
26 mm

Proter PH 850 Matkap Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Matkap
• Kullanım Tipi Kablolu
• Mandren Tipi Anahtarsız
• LED Aydınlatma Yok
• Darbe Var
• Fonksiyonlar Delme Kırma
• Diğer Özellikler Elektronik Hız Kontrol Pnömatik Darbe Tetik Kilidi 3 Farklı Çalışma Modu

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 850 W
• Boşta Devir Sayısı 1200 devir/dk
• Beton Azami Delme Çapı 26 mm
• Delme Modu Var
• Darbe Oranı 5300 darbe/dk
• Mandren Çapı 13 mm
• Çift Yöne Dönebilme Var
• Değişken Hız Ayarı Var

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Mavi
• Taşıma Çantası Var
• Derinlik Çubuğu Var
• Yan Tutma Sapı Var
• Yumuşak Kavrama Var
• Ağırlık 3 kg

Proter PH 850 Matkap Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.