Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Rodex RDX2705 Çok Amaçlı 20 V Matkap | 5 Başlıklı + 2×2.0 Ah Batarya | Çantalı & Aksesuarlı Satıcı: HırdavatBiziz
5.489,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 5489.00
Rodex RDX2705 Çok Amaçlı 20 V Matkap | 5 Başlıklı + 2×2.0 Ah Batarya | Çantalı & Aksesuarlı Satıcı: ÇağdaşYapı
5.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 5499.00
Rodex RDX2705 Akülü Çok Amaçlı El Aleti Satıcı: Cbnhırdavat
7.755,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 7755.00
Rodex Rdx2705 Akülü Çok Amaçlı 5 Fonksiyonlu Makine
Satıcı: Alize Marin Market
8.535,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 8535.20
Rodex Rdx2705 Çok Amaçlı Akülü El Aleti Matkap, Taşlama, Testere, Kompresör Seti Çift Bataryalı
Satıcı: Altınmakas
9.721,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 9721.40
Rodex RDX2705 Akülü Çok Amaçlı 5 Fonksiyonlu Makine Satıcı: Altınmakas
9.797,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
6 9797.68
Rodex Rdx2705 Çok Amaçlı Akülü Çift Bataryalı El Aleti Matkap Taşlama Testere Kompresör Seti
9.940,58 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
7 9940.58