Kullanım Tipi:
Akü Voltajı:
Maksimum Tork:
70 Nm
Taşıma Çantası:
Var
Darbe:
Var
Akü Adedi:
Tork Ayarı:
20+1+1 Kademe
Boşta Devir Sayısı:

Rtrmax RTX3010 Akülü Matkap Fiyatları

Rtrmax Rtx3010 20V 4Ah Çift Akülü Darbeli Matkap

Satıcı: HIRDAVAT SATIYORUZ

6.741,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

1 6741.30
rtmax RTRMAX RTX3010 Akülü 80 Nm 2 x 4AH Plus Akü Darbeli Matkap

Satıcı: DOĞAN DIŞ TİCARET

6.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 6750.00
Rtrmax Rtx3010 Şarjlı Darbeli Matkap Kömürsüz 70 Nm 2x4 Ah Plus Çift Akü X-lion - Akü Dahil

Satıcı: aletdeposu

7.680,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 7680.00
Rtx3010 Şarjlı Darbeli Matkap

Satıcı: Eylül İş Geliştirme

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

4 7999.00
Rtrmax RTX3010 Akülü Darbeli Matkap Kömürsüz 18W

Satıcı: BERK-ON TİCARET

8.554,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

5 8564
Rtrmax RTX3010 Akülü 80 NM 2 x 4AH Plus Akü Darbeli Matkap

Satıcı: berk-onticaret

8.554,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 8554.00
Rtrmax RTX3010 Şarjlı Darbeli Matkap Kömürsüz 70 Nm 2x4 Ah Plus Çift Akü X-Lion

Satıcı: yapiyoz

8.554,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 8554.00
Rtrmax Rtx3010 Şarjlı Darbeli Matkap 9.383,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 9383.96
Rtrmax RTX3010 Akülü Darbeli Matkap Kömürsüz 18W

Satıcı: Pera Banyo

9.712,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 9712.50
Rtrmax Rtx3010 Akülü 80 Nm 2 X 4Ah Plus Akü Darbeli Matkap

Satıcı: Pera Banyo

9.975,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 9975.00

Rtrmax RTX3010 Akülü Matkap Fiyat Geçmişi

Rtrmax RTX3010 Akülü Matkap Temel Özellikleri

70 Nm
Var
20+1+1 Kademe
Çift Yöne Dönebilme:
Var
Akü Tipi:
Mandren Tipi:
Anahtarsız
Mandren Çapı:
13 mm

Rtrmax RTX3010 Akülü Matkap Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Matkap
• Kullanım Tipi Kablosuz
• Mandren Tipi Anahtarsız
• LED Aydınlatma Var
• Darbe Var
• Fonksiyonlar Delme Vidalama
• Diğer Özellikler Tek Elle Kullanılabilme Kömürsüz Motor Çıkarılabilir Kemer Kancası 2 Vitesli Şanzıman

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Boşta Devir Sayısı 1800 devir/dk
• Delme Modu Var
• Darbe Oranı 28800 darbe/dk
• Maksimum Tork 70 Nm
• Tork Ayarı 20+1+1 Kademe
• Mandren Çapı 13 mm
• Çift Yöne Dönebilme Var
• Değişken Hız Ayarı Var

AKÜ ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Sarı
• Taşıma Çantası Var
• Yan Tutma Sapı Var
• Ağırlık 1.3 kg

Rtrmax RTX3010 Akülü Matkap İle En Çok Karşılaştırılan Matkaplar

Rtrmax RTX3010 Akülü Matkap Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.