Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Stanley Li-Ion Çift Akülü Profesyonel Kömürsüz Darbeli Matkap SBH20D2K + 100 Parça Aksesuar Seti Satıcı: AltunelHırdavat
9.262,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 9262.36
Stanley SBH20D2K-TR 18V 2Ah Li-Ion Kömürsüz Çift Akülü Darbeli Matkap Satıcı: ernpazarlama
14.047,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 14047.76
Stanley Sbh20d2k-Tr 18 V 1,5 Ah Li-Ion Çift Akülü Kömürsüz Profesyonel Darbeli Matkap
Satıcı: ylmzhome
16.105,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 16105.30
Stanley Sbh20d2k 18 V 2 Ah Li-Ion Çift Akülü Profesyonel Kömürsüz Darbeli Matkap
Satıcı: ylmzhome
20.673,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 20673.90
Bosch GSB 185-LI Professional 2 Akülü
7.992,00 TL
Dewalt DCF801D2
11.828,10 TL
Bosch GSB 180-Li Professional 2 Akülü / 1.5 Ah
15.557,18 TL
AEG BSS 18MTF12BL
12.420,00 TL
Bosch GSR 18V-110 Professional 5 Ah / 2 Akülü
CAT DX12 2 Ah / 2 Akülü
Einhell TE-CD 18/48 Li-i 1 Akülü / 2 Ah
Bosch PSB 1800 LI-2
Bosch GSB 18V-50 Professional Solo Aküsüz