Kullanım Tipi:
Akü Voltajı:
Maksimum Tork:
30 Nm
Darbe:
Var
Akü Adedi:
Boşta Devir Sayısı:
Çift Yöne Dönebilme:
Var
Akü Tipi:

Stanley SFMCH900B-XJ Solo Akülü Kırıcı Fiyatları

Stanley Fatmax SFMCH900B-XJ Kömürsüz SDS Plus Akülü Kırıcı Delici Aküsüz

Satıcı: Eroğlu

6.185,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 6185.50
Stanley Fatmax SFMCH900B-XJ Kömürsüz SDS Plus Akülü Kırıcı Delici Aküsüz

Satıcı: TeknikAksam

6.853,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 6853.00
Stanley - FatMax V20 SDSplus Matkap Bare

Satıcı: HAUSPORT YAPI MARKETLERİ

7.239,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

3 7249.64
Stanley Akülü Kırıcı Delici Matkap - SFMCH900B

Satıcı: Hausport

7.255,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 7255.71
Stanley Fatmax Sfmch900b-Xj Kömürsüz Sds Plus Akülü Kırıcı Delici Aküsüz

Satıcı: Hausport

7.503,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 7503.30
Stanley SFMCH900B Fatmax Kırıcı Delici 18V (AKÜSÜZ)

Satıcı: MAKİNEUSTASI

8.075,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 8075.00
Stanley Sfmch900b Fatmax Aküsüz Kırıcı Delici V20 18V

Satıcı: alankarlı

8.483,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 8483.20
Stanley Sfmch900b Xj Kömürsüz Sds Plus Aküsüz Kırıcı Delici Matkap Solo

Satıcı: Hausport

8.517,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 8517.00
Stanley Sfmch900b Xj Kömürsüz Sds Plus Aküsüz Kırıcı Delici Matkap Solo

Satıcı: MAKİNE USTASI

9.169,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 9169.90

Stanley SFMCH900B-XJ Solo Akülü Kırıcı Fiyat Geçmişi

Stanley SFMCH900B-XJ Solo Akülü Kırıcı Temel Özellikleri

30 Nm
Var
Mandren Tipi:
Anahtarsız
Beton Azami Delme Çapı:
30 mm
Ahşap Azami Delme Çapı:
40 mm
Tek Darbe Gücü:
2 Joule

Stanley SFMCH900B-XJ Solo Akülü Kırıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Kırıcı
• Kullanım Tipi Kablosuz
• Mandren Tipi Anahtarsız
• LED Aydınlatma Var
• Darbe Var
• Fonksiyonlar Delme Kırma Keskileme
• Diğer Özellikler SDS Plus Uç Tutucu Kömürsüz Motor 3 Farklı Çalışma Modu

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Boşta Devir Sayısı 1500 devir/dk
• Beton Azami Delme Çapı 30 mm
• Metal Azami Delme Çapı 13 mm
• Ahşap Azami Delme Çapı 40 mm
• Delme Modu Var
• Darbe Oranı 5500 darbe/dk
• Tek Darbe Gücü 2 Joule
• Maksimum Tork 30 Nm
• Çift Yöne Dönebilme Var
• Değişken Hız Ayarı Var

AKÜ ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Sarı
• Derinlik Çubuğu Var
• Yan Tutma Sapı Var
• Ağırlık 2.3 kg

Stanley SFMCH900B-XJ Solo Akülü Kırıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.