Kullanım Tipi:
Akü Voltajı:
Maksimum Tork:
60 Nm
Taşıma Çantası:
Var
Darbe:
Yok
Akü Adedi:
Tork Ayarı:
22+1 Kademe
Boşta Devir Sayısı:

Total TDLI16682 Akülü Matkap Fiyatları

Total Li-ion Akülü Kömürsüz 16v Matkap 60 Nm Tork TDLI16682

Satıcı: MakinamAvmPlus

3.988,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

1 3988.57
Total Li-ion Akülü Kömürsüz 16v Matkap 60 Nm Tork TDLI16682

Satıcı: icatech

4.086,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

2 4086.04
Total Lı-Ion Akülü Kömürsüz Matkap Tdlı16682

Satıcı: icatech

4.357,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 4357.70
Total Li-İon Akülü Kömürsüz 16V Matkap 60 Nm Tork Tdlı16682

Satıcı: MakinaAvmPlus

4.412,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 4412.60
Total M16 16 V 2.0 AH 60 NM TDLI16682 Li-Ion Akülü Kömürsüz Matkap

Satıcı: icatech

4.415,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 4415.08
TOTAL Lı-on Akülü Vidalama Kömürsüz Çift Akü

Satıcı: ELİTS HIRDAVAT MOBİLYA AKSESUAR

4.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 4490.00
TOTAL LI-ION AKÜLÜ KÖMÜRSÜZ MATKAP TOTAL TDLI16682 4.457,58 TL + Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

7 4467.58
Total M16 16 V 2.0 AH 60 NM TDLI16682 Li-Ion Akülü Kömürsüz Matkap

Satıcı: MakinamAvmPlus

4.599,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 4599.08
Total Tools TDLI16682 Çift Akülü 2 Ah Matkap

Satıcı: MakinamavmPlus

4.795,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

9 4805
TOTAL Lı-on Akülü Vidalama Kömürsüz Çift Akü

Satıcı: NMS ELEKTRİK HIRDAVAT

4.895,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 4895.00

Total TDLI16682 Akülü Matkap Fiyat Geçmişi

Total TDLI16682 Akülü Matkap Temel Özellikleri

60 Nm
Var
Yok
22+1 Kademe
Çift Yöne Dönebilme:
Var
Akü Tipi:
Mandren Tipi:
Anahtarsız
Mandren Çapı:
13 mm

Total TDLI16682 Akülü Matkap Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Matkap
• Kullanım Tipi Kablosuz
• Mandren Tipi Anahtarsız
• LED Aydınlatma Var
• Darbe Yok
• Fonksiyonlar Delme Vidalama
• Diğer Özellikler Şarj Doluluk Göstergesi Mil Kilidi Tek Elle Kullanılabilme Kömürsüz Motor Şarj Cihazı 1 Adet Çift Taraflı Vidalama Ucu 2 Vitesli Şanzıman

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Boşta Devir Sayısı 2000 devir/dk
• Delme Modu Var
• Maksimum Tork 60 Nm
• Tork Ayarı 22+1 Kademe
• Mandren Çapı 13 mm
• Çift Yöne Dönebilme Var
• Değişken Hız Ayarı Var

AKÜ ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Mavi
• Taşıma Çantası Var
• Ağırlık 2.3 kg

Total TDLI16682 Akülü Matkap Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.