Total TH308268 Kırıcı

Kullanım Tipi:
Güç:
Taşıma Çantası:
Var
Darbe:
Var
Boşta Devir Sayısı:
Çift Yöne Dönebilme:
Var
Mandren Tipi:
Anahtarsız
Beton Azami Delme Çapı:
26 mm

Total TH308268 Kırıcı Fiyatları

Total Kırıcı Delici Matkap Th308268

Satıcı: icatech

3.488,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

1 3488.60
Total Sds Plus 800 W Kırıcı Delici Matkap 2,5 Kg TH308268

Satıcı: icatech

3.504,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 3504.82
Total TH308268 Sds Plus 800 W Kırıcı Delici Matkap

Satıcı: icatech

3.532,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 3532.80
TOTAL Kırıcı Delici Matkap TH308268

Satıcı: icatech

3.840,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

4 3850
Total Sds Plus 800 W Kırıcı Delici Matkap 2,5 Kg Th308268

Satıcı: MakinaAvmPlus

3.883,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

5 3883.90
Total Sds Plus 800 W Kırıcı Delici Matkap 2,5 Kg TH308268

Satıcı: MakinamAvmPlus

3.916,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 3916.00
TOTAL Elektrikli Kırıcı Delici Matkap TH308268 800W SDS Plus, TYC00733331204

Satıcı: MAKİNE USTASI

3.989,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 3999.9
Total TH308268 Sds Plus 800 W Kırıcı Delici Matkap

Satıcı: MakinamAvmPlus

4.048,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 4048.00
TOTAL TH308268 Kırıcı Delici Matkap

Satıcı: OTO LİBYA

4.243,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 4243.52
Total TH308268 Sds-Plus Kırıcı Delici Matkap 800 W

Satıcı: MakinamavmPlus

4.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 4410
TOTAL Elektrikli Kırıcı Delici Matkap - Th308268-2

Satıcı: NMS ELEKTRİK HIRDAVAT

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 4999.00

Total TH308268 Kırıcı Fiyat Geçmişi

Total TH308268 Kırıcı Temel Özellikleri

Güç:
Var
Anahtarsız
26 mm
Ahşap Azami Delme Çapı:
30 mm
Tek Darbe Gücü:
2.5 Joule

Total TH308268 Kırıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Kırıcı
• Kullanım Tipi Kablolu
• Mandren Tipi Anahtarsız
• Darbe Var
• Fonksiyonlar Delme Kırma Keskileme
• Diğer Özellikler Elektronik Hız Kontrol SDS Plus Uç Tutucu 5 Parça Uç Seti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 800 W
• Boşta Devir Sayısı 1100 devir/dk
• Beton Azami Delme Çapı 26 mm
• Metal Azami Delme Çapı 13 mm
• Ahşap Azami Delme Çapı 30 mm
• Delme Modu Var
• Darbe Oranı 4000 darbe/dk
• Tek Darbe Gücü 2.5 Joule
• Çift Yöne Dönebilme Var
• Değişken Hız Ayarı Var

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Mavi
• Taşıma Çantası Var
• Derinlik Çubuğu Var
• Yan Tutma Sapı Var
• Yumuşak Kavrama Var
• Ağırlık 5.7 kg

Total TH308268 Kırıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.