Kullanım Tipi:
Akü Voltajı:
Maksimum Tork:
50 Nm
Taşıma Çantası:
Var
Darbe:
Var
Akü Adedi:
Tork Ayarı:
20+1+1 Kademe
Boşta Devir Sayısı:

Voltz VZDR-16 Akülü Matkap Fiyatları

VOLTZ VZDR-16I AKÜLÜ DARBELİ MATKAP 16.8V-2Ah

Satıcı: Hırdavatshow

4.430,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 4430.75
VOLTZ VZDR-16I AKÜLÜ DARBELİ MATKAP 16.8V-2Ah

Satıcı: Makinakent

4.446,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 4446.22
Voltz VZDR-16-I Akülü Darbeli Matkap

Satıcı: konutsanticaret

4.557,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 4557.00
Voltz VZDR-16-I Akülü Darbeli Matkap

Satıcı: hirdavatshow

4.611,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 4611.87
Voltz Vzdr16 16.8V/2Ah. 50Nm Çift Akülü Şarjlı Darbeli Matkap/Vidalama

Satıcı: tektiklayaninda

4.869,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 4869.70
Sanplaza Voltz ZDR-16 Akülü Darbeli Matkap Kademeli Hız Kömürsüz 16.8 V 2.0 AH

Satıcı: Sanplaza

4.998,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

6 5008
Voltz - 50 Nm - 16.8 Volt 2 Amper Akülü Darbeli Matkap Vidalama Seti 830 Gram (Vzdr-16I)

Satıcı: İBTAŞ

5.434,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 5434.30
VOLTZ VZDR-161 Akülü Darbeli Matkap 16.8V 2Ah

Satıcı: Gürçay

5.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

8 5960
Voltz Vzdr-161 16.8v 2Ah Akülü Darbeli Matkap 6.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 6500.00
VOLTZ VZDR-161 Akülü Darbeli Matkap 16.8V 2Ah (Siyah)

Satıcı: GÜRÇAY

6.500,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

10 6510

Voltz VZDR-16 Akülü Matkap Fiyat Geçmişi

Voltz VZDR-16 Akülü Matkap Temel Özellikleri

50 Nm
Var
20+1+1 Kademe
Çift Yöne Dönebilme:
Var
Akü Tipi:
Mandren Tipi:
Anahtarsız
Mandren Çapı:
10 mm

Voltz VZDR-16 Akülü Matkap Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Matkap
• Kullanım Tipi Kablosuz
• Mandren Tipi Anahtarsız
• LED Aydınlatma Var
• Darbe Var
• Fonksiyonlar Delme Vidalama
• Diğer Özellikler Şarj Doluluk Göstergesi Hızlı Şarj Cihazı Tek Elle Kullanılabilme Kömürsüz Motor Çıkarılabilir Kemer Kancası

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Boşta Devir Sayısı 2000 devir/dk
• Delme Modu Var
• Darbe Oranı 3000 darbe/dk
• Maksimum Tork 50 Nm
• Tork Ayarı 20+1+1 Kademe
• Mandren Çapı 10 mm
• Çift Yöne Dönebilme Var
• Değişken Hız Ayarı Var

AKÜ ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Gri
• Taşıma Çantası Var
• Ağırlık 830 g

Voltz VZDR-16 Akülü Matkap Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.