Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
WORX WX108 akülü matkap 20 V – delme ve vidalama için çok yönlü tornavida – iki kademeli devir sayısı aralığı ve 20+1 tork ayarı 45 Nm'ye kadar – 2 x 2 Ah akü ve şarj cihazı dahil Satıcı: hirmanya
5.310,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
1 5320
WORX WX108 20Volt/2.0Ah. Li-ion Çift Akülü Profesyonel Şarjlı Matkap Satıcı: Mavilim Elektronik
5.340,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
2 5340.00
WORX WX108 20Volt/2.0Ah. Li-ion Çift Akülü Profesyonel Şarjlı Matkap Satıcı: HİRMANYA
5.506,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
3 5506.86
Worx Wx108 20Volt/2.0Ah. Li-İon Çift Akülü Profesyonel Şarjlı Matkap
Satıcı: Hirmanya
5.774,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
4 5774.00
WORX WX108 20Volt/2.0Ah. Li-ion Çift Akülü Profesyonel Şarjlı Matkap Satıcı: Emir E-Ticaret
5.864,64 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
5 5874.64
Worx Wx108 20Volt/2.0Ah. Li-İon Çift Akülü Profesyonel Şarjlı Matkap
Satıcı: Pro Hırdavat
6.067,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 6067.50
WORX 20Volt/2.0Ah. Li-ion Çift Akülü Profesyonel Şarjlı Matkap Satıcı: ALPALYA
6.369,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
7 6369.00
WORX 20Volt/2.0Ah. Li-ion Çift Akülü Profesyonel Şarjlı Matkap Satıcı: kolaysecal
6.631,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
8 6631.00