Worx WX370.1 Akülü Matkap

Kullanım Tipi:
Akü Voltajı:
Maksimum Tork:
50 Nm
Taşıma Çantası:
Var
Darbe:
Var
Akü Adedi:
Tork Ayarı:
20+1+1 Kademe
Boşta Devir Sayısı:

Worx WX370.1 Akülü Matkap Fiyatları

Worx WX370.1 20V/2.0Ah Li-on Çift Akülü Profesyonel Şarjlı Darbeli Matkap

Satıcı: Amazon.com.tr

5.346,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 5356
WORX WX370.1 20Volt/2.0Ah. Li-ion Çift Akülü Profesyonel Şarjlı Darbeli Matkap

Satıcı: HİRMANYA

5.564,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

2 5564.79
WORX WX370.1 20Volt/2.0Ah. Li-ion Çift Akülü Profesyonel Şarjlı Darbeli Matkap

Satıcı: Mavilim Elektronik

5.696,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

3 5696.00
Worx Wx370.1 20Volt/2.0Ah. Li-İon Çift Akülü Profesyonel Şarjlı Darbeli Matkap

Satıcı: Hirmanya

5.863,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 5863.90
WORX WX370.1 20Volt/2.0Ah. Li-ion Çift Akülü Profesyonel Şarjlı Darbeli Matkap

Satıcı: Emir E-Ticaret

5.927,94 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 5937.94
Worx Wx370.1 20Volt/2.0Ah. Li-İon Çift Akülü Profesyonel Şarjlı Darbeli Matkap

Satıcı: LEDODA

5.988,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 5988.50
Worx Wx370.1 20 Volt/2.0Ah. Li-ion Çift Akülü Profesyonel Şarjlı Darbeli Matkap 6.611,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 6611.00
WORX 20Volt/2.0Ah. Li-ion Çift Akülü Profesyonel Şarjlı Darbeli Matkap

Satıcı: kolaysecal

6.708,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 6708.00
WORX 20Volt/2.0Ah. Li-ion Çift Akülü Profesyonel Şarjlı Darbeli Matkap

Satıcı: Ledoda

6.728,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 6728.35

Worx WX370.1 Akülü Matkap Fiyat Geçmişi

Worx WX370.1 Akülü Matkap Temel Özellikleri

50 Nm
Var
20+1+1 Kademe
Çift Yöne Dönebilme:
Var
Akü Tipi:
Mandren Tipi:
Anahtarsız
Mandren Çapı:
13 mm
Beton Azami Delme Çapı:
13 mm
Ahşap Azami Delme Çapı:
40 mm

Worx WX370.1 Akülü Matkap Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Matkap
• Kullanım Tipi Kablosuz
• Mandren Tipi Anahtarsız
• LED Aydınlatma Var
• Darbe Var
• Fonksiyonlar Delme Vidalama Somun Sıkma
• Diğer Özellikler Ayarlanabilir Devir Mil Kilidi Tek Elle Kullanılabilme Aşırı Yük Koruması Hız Sabitleme Kemer Klipsi 1 Adet Çift Taraflı Vidalama Ucu 2 Vitesli Şanzıman

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Boşta Devir Sayısı 1600 devir/dk
• Beton Azami Delme Çapı 13 mm
• Metal Azami Delme Çapı 13 mm
• Ahşap Azami Delme Çapı 40 mm
• Darbe Oranı 27200 darbe/dk
• Maksimum Tork 50 Nm
• Tork Ayarı 20+1+1 Kademe
• Mandren Çapı 13 mm
• Çift Yöne Dönebilme Var
• Değişken Hız Ayarı Var

AKÜ ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Siyah
• Taşıma Çantası Var
• Derinlik Çubuğu Yok
• Yan Tutma Sapı Yok
• Yumuşak Kavrama Var
• Ağırlık 1.35 kg

Worx WX370.1 Akülü Matkap Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.