Worx WX925 Akülü Matkap

Kullanım Tipi:
Akü Voltajı:
Maksimum Tork:
55 Nm
Taşıma Çantası:
Var
Darbe:
Var
Akü Adedi:
Tork Ayarı:
20+1+1 Kademe
Boşta Devir Sayısı:

Worx WX925 Akülü Matkap Fiyatları

Worx WX925 20Volt/2.0Ah Li-ion Çift Akülü Kömürsüz Profesyonel Şarjlı Darbeli Matkap + WX265 Kömürsüz Darbeli Tornavida Kombo Set

Satıcı: hirmanya

9.796,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

1 9806
Worx WX925 20Volt/2.0Ah Li-ion Çift Akülü Kömürsüz Profesyonel Darbeli Matkap+WX265 Kömürsüz Darbeli Tornavida Kombo Set

Satıcı: Mavilim Elektronik

9.994,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 9994.95
Worx WX925 20Volt/2.0Ah Li-ion Çift Akülü Kömürsüz Profesyonel Darbeli Matkap+WX265 Kömürsüz Darbeli Tornavida Kombo Set

Satıcı: HİRMANYA

10.147,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 10147.50
Worx Wx925 20Volt/2.0Ah Li-İon Çift Akülü Kömürsüz Profesyonel Darbeli Matkap+Wx265 Kömürsüz Darbeli Tornavida Kombo Set

Satıcı: Hirmanya

10.699,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 10699.90
Worx WX925 20Volt/2.0Ah Li-ion Çift Akülü Kömürsüz Profesyonel Darbeli Matkap+WX265 Kömürsüz Darbeli Tornavida Kombo Set 10.829,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 10839
Worx Wx925 20Volt/2.0Ah Li-İon Çift Akülü Kömürsüz Profesyonel Darbeli Matkap+Wx265 Kömürsüz Darbeli Tornavida Kombo Set

Satıcı: Mavilim Elektronik

11.137,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 11137.70
Worx Wx925 20V/2.0Ah Li-ion Çift Akülü Kömürsüz Profesyonel Darbeli Matkap ve Wx265 Kömürsüz Darbeli Tornavida Set 11.980,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 11980.59

Worx WX925 Akülü Matkap Fiyat Geçmişi

Worx WX925 Akülü Matkap Temel Özellikleri

55 Nm
Var
20+1+1 Kademe
Çift Yöne Dönebilme:
Var
Akü Tipi:
Şarj Süresi:
60 dk
Mandren Tipi:
Anahtarsız
Mandren Çapı:
13 mm
Beton Azami Delme Çapı:
10 mm
Ahşap Azami Delme Çapı:
40 mm

Worx WX925 Akülü Matkap Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Matkap
• Kullanım Tipi Kablosuz
• Mandren Tipi Anahtarsız
• LED Aydınlatma Var
• Darbe Var
• Fonksiyonlar Delme Vidalama
• Diğer Özellikler Hızlı Şarj Cihazı Çelik Kemer Kancası Kömürsüz Motor Geri Dönüşte Tam Güç 1 Adet Çift Taraflı Vidalama Ucu 2 Vitesli Şanzıman

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Boşta Devir Sayısı 2100 devir/dk
• Beton Azami Delme Çapı 10 mm
• Metal Azami Delme Çapı 13 mm
• Ahşap Azami Delme Çapı 40 mm
• Delme Modu Var
• Darbe Oranı 33600 darbe/dk
• Maksimum Tork 55 Nm
• Tork Ayarı 20+1+1 Kademe
• Mandren Çapı 13 mm
• Çift Yöne Dönebilme Var
• Değişken Hız Ayarı Var

AKÜ ÖZELLİKLERİ

• Akü Voltajı 20 V
• Akü Tipi Li-ion
• Akü Kapasitesi 2 Ah
• Şarj Süresi 60 dk
• Akü Adedi 2 Akülü

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Siyah
• Taşıma Çantası Var
• Derinlik Çubuğu Yok
• Yan Tutma Sapı Yok
• Yumuşak Kavrama Var
• Ağırlık 1.35 kg

DOKÜMAN

Worx WX925 Akülü Matkap Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.