Dahili Hafıza:
Bellek (RAM):
Azami Çözünürlük:
FPS Değeri:
30 fps
Çözünürlük Biçimi:
6K
HDR Desteği:
Var
Wi-Fi Standardı:
Ethernet Hızı:

Dreamstar i1 Medya Oynatıcı Fiyatları

Dreamstar i1 Pro Android TV Box 6K Ultra HD Android 14 2 GB RAM Wi-Fi Bağlantı Özellikleri - Siyah

Satıcı: dreamstar | 32 yorum

1.977,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 1977.14
Dreamstar I1 Android Tv Box 2Gb Ram 16Gb Hafıza Android 12

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

1.837,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1837.50
Dreamstar İ1 6K Android Tv Box (Android 14)

Satıcı: Umur store

1.869,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1869.00
Dreamstar İ1 2 GB Ram 16 GB Hafıza Android 12 Android Tv Box

Satıcı: bestuydu

1.879,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 1879.06
Dreamstar İ1 2 GB 16 GB Android 12 Android Tv Box

Satıcı: umurelektronik

1.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 1890.00
Dreamstar İ1 6k Android Tv Box (android 14 )

Satıcı: umurelektronik

1.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 1890.00
Dreamstar I1 Android 2 GB Ram 16 GB Hafıza Android 12 TV Box

Satıcı: alfaelektronik

1.974,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 1974.00
Dreamstar İ1 2 GB 16 GB Android 12 Android Tv Box

Satıcı: Umur Store

2.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 2100.00
Dreamstar I1 Pro

Satıcı: HESAPLIELEKTRONİK | 14 yorum

2.111,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 2111.12
Dreamstar i1 Android Tv Box 2gb Ram 16GB Hafıza Android 12

Satıcı: KUMANDA SHOP

2.922,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 2922.88

Dreamstar i1 Medya Oynatıcı Fiyat Geçmişi

Dreamstar i1 Medya Oynatıcı Temel Özellikleri

30 fps
6K
Var
USB Versiyonu:

Dreamstar i1 Medya Oynatıcı Özellikleri

GÖRÜNTÜ/SES ÖZELLİKLERİ GÖRÜNTÜ/SES ÖZELLİKLERİ

• Çözünürlük Biçimi 6K
• Azami Çözünürlük 5760x3240 p
• FPS Değeri 30 fps
• Çözücüler Dolby Digital Plus DTS Dolby Audio Dolby TrueHD
• HDR Desteği Var

DONANIM/YAZILIM ÖZELLİKLERİ DONANIM/YAZILIM ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

Dreamstar i1 Medya Oynatıcı Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Ahmet Profil Resmi

53 yorum

Ahmet Dreamstar İ1 Pro da eklensin lütfen Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Ahmet https://www.epey.com/medya-oynatici/dreamstar-i1-pro.html
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.