Dahili Hafıza:
Bellek (RAM):
Azami Çözünürlük:
Çözünürlük Biçimi:
Wi-Fi Standardı:
USB Versiyonu:

Magbox Magroid H616 Medya Oynatıcı Fiyatları

Magbox Magroid H616 4 GB Ram 64 GB Rom 4K Ultra HD Android Box (Android 12)

Satıcı: BİLMATE

2.593,47 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 2603.47
Magbox Magroid H616 4 GB Ram 64 GB Rom 4K Ultra HD Android Box (Android 12)

Satıcı: Bilmate

2.735,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 2735.10
Magbox Magroid H616 4+64 2.4G+5G Android Box

Satıcı: Zemheri Alışveriş

2.859,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2859.10
Magbox Magroid H616 4 Gb Ram 64 Gb Rom 4K Ultra Hd Android Box (Android 12)

Satıcı: Anka Bilgisayar

2.862,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 2862.80
Magbox Magroid H616 4+64 2.4G+5G Android Box

Satıcı: ANKABİLGİSAYAR

2.906,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 2906.00
Magbox Magroid H616 4 GB Ram 64 GB Rom 4K Ultra HD Android Box (Android 12)

Satıcı: Arzu Elektronik | 1 yorum

3.252,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 3252.48
Magbox Magroid H616 4 GB Ram 64 GB Rom Android Tv Box I P Tv Android 12 Sürüm 5g

Satıcı: AYTTicarettt | 1 yorum

3.266,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 3266.28
Magbox Magroid H616 4+64 2.4G+5G Android Box

Satıcı: Gür Elektronik

3.297,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 3297.45
MAGBOX MAGROID H616 4+64 2.4G+5G ANDROID BOX (ANDROID 12)

Satıcı: KısaYol

3.412,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 3412.00
MAGBOX MAGROID H616 4+64 2.4G+5G ANDROID BOX (ANDROID 12)

Satıcı: ZEMHERİ ALIŞVERİŞ

3.413,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 3413.20
Magbox Magroid H616 4 GB Ram 64 GB Rom 4K Ultra HD Android Box (Android 12)

Satıcı: MERT-ER ELEKTRONİK

3.446,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 3446.09
Magbox Magroid H616 4 Gb Ram 64 Gb Rom Android Tv Box İ p Tv Android 12 Sürüm 5G

Satıcı: AYT Ticarett

3.396,29 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 3406.29

Magbox Magroid H616 Medya Oynatıcı Fiyat Geçmişi

Magbox Magroid H616 Medya Oynatıcı Temel Özellikleri

Magbox Magroid H616 Medya Oynatıcı Özellikleri

GÖRÜNTÜ/SES ÖZELLİKLERİ GÖRÜNTÜ/SES ÖZELLİKLERİ

• Çözünürlük Biçimi 4K UHD
• Azami Çözünürlük 3840x2160 p
• Çözücüler H.265 VP9 H.264 VP8

DONANIM/YAZILIM ÖZELLİKLERİ DONANIM/YAZILIM ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

Magbox Magroid H616 Medya Oynatıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.