Dahili Hafıza:
Bellek (RAM):
Azami Çözünürlük:
Çözünürlük Biçimi:
HDR Desteği:
Yok
Ethernet Hızı:
USB Versiyonu:

Magbox Magroid Scarlet Medya Oynatıcı Fiyatları

Magbox Ayt Magbox Magroid Scarlet 16 GB HDD 2 GB Ram 2.4g H313 Cpu Android Tv Box I P Tv Destekli

Satıcı: AYTTicarettt | 1 yorum

2.019,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 2019.79
Ayt Magbox Magroid Scarlet 16 Gb Hdd 2 Gb Ram 2.4G H313 Cpu Android Tv Box İ P Tv Destekli

Satıcı: Aytticarett

1.955,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1955.00
Magbox Magroid Scarlet 16 GB HDD 2 GB Ram 2.4G H313 Cpu Android TV Box Özellikleri

Satıcı: NEXTTOPTAN

2.036,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 2036.03
Magbox Magroid Scarlet 16 Gb Hdd 2 Gb Ram 2.4G H313 Cpu Android Tv Box

Satıcı: NEXT TOPTAN

2.100,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 2100.40
Ayt Magbox Magroid Scarlet 16 GB HDD 2 GB Ram 2.4G H313 Cpu Android Tv Box İ p Tv Destekli

Satıcı: AYT Ticarett

2.128,24 TL + Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

5 2138.24
Ayt Magbox Magroid Scarlet 16 GB HDD 2 GB Ram 2.4G H313 Cpu Android Tv Box İ p Tv Destekli

Satıcı: AYTTİCARET

2.288,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 2288.31
Magbox Magroid Scarlet 16 Gb Hdd 2 Gb Ram 2.4g H313 Cpu Android Tv Box

Satıcı: teknofunstore

3.307,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 3307.86
Magbox Magroid Scarlet 2GB RAM/16GB ROM 4K Android TV Box-Led Ekranlı

Satıcı: TeknoFun Store

3.272,67 TL + Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

8 3282.67
Ayt Magbox Magroid Scarlet 16 GB HDD 2 GB Ram 2.4G H313 Cpu Android Tv Box İ p Tv Destekli

Satıcı: TeknoFun Store

3.413,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 3413.43
Magbox Magroid Scarlet 16 GB HDD 2 GB Ram 2.4g H313 Cpu Android Tv Box

Satıcı: TeknoFunStore

3.519,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

10 3519.00

Magbox Magroid Scarlet Medya Oynatıcı Fiyat Geçmişi

Magbox Magroid Scarlet Medya Oynatıcı Temel Özellikleri

Yok

Magbox Magroid Scarlet Medya Oynatıcı Özellikleri

GÖRÜNTÜ/SES ÖZELLİKLERİ GÖRÜNTÜ/SES ÖZELLİKLERİ

• Çözünürlük Biçimi 4K UHD
• Azami Çözünürlük 3840x2160 p
• HDR Desteği Yok
• HDCP Desteği Yok

DONANIM/YAZILIM ÖZELLİKLERİ DONANIM/YAZILIM ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

Magbox Magroid Scarlet Medya Oynatıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.