Dahili Hafıza:
Bellek (RAM):
Azami Çözünürlük:
FPS Değeri:
60 fps
Çözünürlük Biçimi:
HDR Desteği:
Var
HDMI Standardı:
2.0
Wi-Fi Standardı:

Next Minix Mediabox 5G Medya Oynatıcı Fiyatları

Next Minix Media Box 5g Android Tv Box 32 GB Hafıza, 2 GB Ram Bluetooth

Satıcı: Onur-Sat | 48 yorum

2.279,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 2279.00
Next Minix Mediabox 5G 32 Gb 4K Android Tv Box

Satıcı: Onur-sat

2.218,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 2218.50
NEXT Minix Mediabox 5G

Satıcı: Çağdaş Elektronik

2.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

3 2300.00
Next Minix Media Box 5g Android Tv Box 32 GB Hafıza, 2 GB Ram Bluetooth

Satıcı: KAJİWA | 48 yorum

2.321,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 2321.14
Minix Mediabox 5G Android Tv Box 2Gb Ram 32Gb Hafıza Next

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

2.405,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 2405.40
Next Minix Mediabox 5 G 2 GB Ram 32 GB Hafıza Android Tv Box

Satıcı: alfaelektronik

2.584,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 2584.06
Next Minix Mediabox 5G Android TV Box 2gb Ram 32GB Hafıza

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

2.611,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

7 2611.55
Next Minix Mediabox 5 G 2 GB Ram 32 GB Hafıza Android Tv Box

Satıcı: Fer

2.726,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 2726.00
Next Minix Mediabox 5G Android TV Box - 2GB RAM, 32GB Hafıza

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

2.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 2749.00
Next Minix Mediabox 5G Android TV Box 2gb Ram 32GB Hafıza

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

2.749,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 2759

Next Minix Mediabox 5G Medya Oynatıcı Fiyat Geçmişi

Next Minix Mediabox 5G Medya Oynatıcı Temel Özellikleri

60 fps
Var
2.0
Ethernet Hızı:
USB Versiyonu:
Bluetooth Sürümü:
5.0

Next Minix Mediabox 5G Medya Oynatıcı Özellikleri

GÖRÜNTÜ/SES ÖZELLİKLERİ GÖRÜNTÜ/SES ÖZELLİKLERİ

• Çözünürlük Biçimi 4K UHD
• Azami Çözünürlük 3840x2160 p
• FPS Değeri 60 fps
• Çözücüler H.265 VP9 H.264 VP8
• HDR Desteği Var
• HDCP Desteği Var

DONANIM/YAZILIM ÖZELLİKLERİ DONANIM/YAZILIM ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

Next Minix Mediabox 5G Medya Oynatıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.