Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
867 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
300 Mbps
MU-MIMO:
Var
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Ethernetten Güç (PoE):
Var

Aruba Instant On AP17 Access Point Fiyatları

HPE Aruba Instant On AP17 Outdoor (R2X11A)

Satıcı: HMD BİLGİSAYAR | 1 yorum

3.254,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 3254.07
HP Aruba On AP17 R2X11A 867 Mbps 5 GHz Access Point

Satıcı: hmdbilgisayar

3.294,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 3294.14
HP Aruba On AP17 R2X11A 867 Mbps 5 GHz Access Point

Satıcı: ebz

3.339,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 3339.62
ARUBA Instant On AP17(RW) R2X11A AC1200 Harici Access Point

Satıcı: ZmTeknoloji

3.341,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 3341.50
Aruba Instant On Ap17 (Rw)Outdoor Ap-R2X11A

Satıcı: Arslan Bilgisayar

3.462,82 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 3472.82
Aruba a Hewlett Packard Enterprise company HPE Instant On AP17 (RW) Outdoor AP- R2X11A

Satıcı: netsiparis

3.517,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 3527.8
Aruba Instant On Ap17 (Rw) Ap-R2x11a Dıs Ortam Access Poınt

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

3.589,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 3589.80
HPE ARUBA R2X11A INSTANT ON AP17 RW A POINT

Satıcı: netsiparis

3.650,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 3650.69
ARUBA INSTANT ON AP17 (RW) AP-R2X11A DIS ORTAM ACCESS POINT

Satıcı: UZMANLARPC

3.720,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 3720.63
Hpe Aruba R2X11A Instant On AP17 Rw A Point

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

4.095,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 4095.86
HP ARUBA R2X11A AP17, Outdoor 866Mbps, Wireles Access Point

Satıcı: Ptd Bilişim

4.595,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

11 4595.40
Aruba Instant On AP17 (RW) Access Point

Satıcı: NEHİR BİLGİSAYAR HATAY

9.225,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

12 9225.00
Hpe Aruba R2x11a Instant On Ap17 Rw A Point

Satıcı: ylmzhome

16.348,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 16348.40

Aruba Instant On AP17 Access Point Fiyat Geçmişi

Aruba Instant On AP17 Access Point Temel Özellikleri

867 Mbps
300 Mbps
Var

Aruba Instant On AP17 Access Point Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3af

TASARIM TASARIM

• Genişlik 156 mm
• Derinlik 67 mm
• Yükseklik 187 mm

Aruba Instant On AP17 Access Point Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.