Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı (5 GHz):
1200 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
300 Mbps
USB:
Var
MU-MIMO:
Var
Hüzmeleme:
Var
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:

Aruba Instant On AP21 RW Access Point Fiyatları

HPE ARUBA S1T09A INSTANT ON AP21 OUTDOOR

Satıcı: atesavm

4.145,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 4145.00
HPE Aruba S1T09A Instant On AP21 Outdoor Access Point 3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 3999.00
Hpe Aruba S1T09A Instant On AP21 RW Access Point

Satıcı: AKNOLOJİ

4.155,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 4155.24
Aruba Instant On Ap21 (Rw) Wıfı6 Access Point- S1T09A

Satıcı: incehesap

4.169,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

4 4169.00
Hpe Aruba S1T09A Instant On AP21 RW Access Point

Satıcı: itd

4.184,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 4184.07
ARUBA Instant On AP21 (RW) WIFI6 Access Point-S1T09A

Satıcı: ZmTeknoloji

4.321,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 4321.06
ARUBA Instant On AP21 (RW) WIFI6 Access Point-S1T09A

Satıcı: onlinealisverisyap

4.348,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 4348.54
Hpe Aruba S1t09a Instant On Ap21 Outdoor

Satıcı: Ucuz Sepet

4.370,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 4370.30
Hpe Aruba Ion Ap21 Rw S1t09a 1500 Mbps Iç Mekanaccess Point S1t09a

Satıcı: Netsiparis

4.392,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 4392.70
Aruba Instant On AP21 (RW)Access Point- S1T09A

Satıcı: UZMANLARPC

4.565,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 4565.04
Aruba Instant On Ap21 (Rw) Wıfı6 Access Point- S1T09A

Satıcı: HMD BİLGİSAYAR

4.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

11 4599.00
HPE ARUBA S1T09A INSTANT ON AP21 OUTDOOR

Satıcı: hedefmarket

4.783,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

12 4783.80
Hpe Aruba S1T09A Instant On AP21 Outdoor

Satıcı: TechnoGet

4.880,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

13 4880.98

Aruba Instant On AP21 RW Access Point Fiyat Geçmişi

Aruba Instant On AP21 RW Access Point Temel Özellikleri

1200 Mbps
300 Mbps
USB:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var
PoE Toplam Güç:
10.9 W

Aruba Instant On AP21 RW Access Point Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Yayını 2 band
• Çalışma Frekansı 2.4 GHz 5 GHz
• Veri Hızı (2.4 GHz) 300 Mbps
• Veri Hızı (5 GHz) 1200 Mbps
• Hüzmeleme Var
• MU-MIMO Var
• MU-MIMO Kapsamı 2x2
• OFDMA Var
• Bant Genişliği 160 MHz
• Veri Taşıma Kapasitesi 1024 QAM
• Anten Tipi Dahili Anten
• Anten Sayısı 2
• Azami Anten Gücü 4.8 dBi

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 1 adet
• Ethernet Özelliği 1xRJ45 (1Gb)
• USB Var

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 12 V
• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at
• PoE Port Sayısı 1 adet
• PoE Toplam Güç 10.9 W

TASARIM TASARIM

• Genişlik 145 mm
• Derinlik 145 mm
• Yükseklik 51 mm

Aruba Instant On AP21 RW Access Point Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.