Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
1200 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
574 Mbps
MU-MIMO:
Var
Hüzmeleme:
Var
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:

Aruba Instant On AP22 Access Point Fiyatları

HPE Aruba R4W02A Instant On AP22 RW Access Point 5.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 5149.00
HPE Aruba Instant On AP22 (RW)Access Point- R4W02A

Satıcı: Arimest

5.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 5200.00
HP ARUBA R4W02A AP22, 574Mbps Dual 2x2 MIMO, Wi-Fi 6, Wireles Access Point

Satıcı: corebilgisayar

6.940,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 6940.93
Aruba R4W02A Instant On AP22 (RW) Wifi 6 İç Mekan Access Point

Satıcı: incehesap

5.359,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

4 5359.00
Aruba-AP22 RW Erişim Noktası On Aruba Anında

Satıcı: YEDİGÜN STORE

5.399,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

5 5409.9
HP Aruba R4W02A Instant On AP22 RW 574 Mbps 2.4 GHz Access Point

Satıcı: ramazanmutlu

5.405,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 5405.02
Aruba R4W02A Instant On AP22 (RW) Wifi 6 İç Mekan Access Point

Satıcı: ramazanmutlu

5.406,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 5406.17
HP Aruba R4W02A Instant On AP22 RW 574 Mbps 2.4 GHz Access Point

Satıcı: AKNOLOJİ

5.507,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

8 5507.46
HPE Aruba Instant On AP22 (R4W02A) Wi-Fi 6 Access Point 1200 Mbps 2x2 MU-MIMO PoE

Satıcı: YEDİGÜN BİLİŞİM

5.627,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 5627.16
Aruba Instant On Ap22 (Rw)Access Point-R4W02A

Satıcı: Arslan Bilgisayar

5.594,87 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 5604.87
Aruba Instant On Ap22 (Rw)Access Point- R4w02a

Satıcı: Netsiparis

5.660,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 5660.10
Aruba Instant On Ap22 (R4w02a) Wi-Fi 6 Access Point 1200 Mbps 2X2 Mu-Mımo Poe

Satıcı: YEDİGÜN STORE

5.724,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 5724.20
Hp Aruba R4W02A Instant On AP22 Rw Access Point

Satıcı: HMD BİLGİSAYAR | 10 yorum

5.845,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

13 5845.00
HPE ARUBA R4W02A INSTANT ON AP22 RW A POINT

Satıcı: netsiparis

5.895,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

14 5895.08
Aruba R4W02A Instant On AP22 RW Access Point

Satıcı: UZMANLARPC

6.041,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

15 6041.96
Aruba Instant On AP22 (R4W02A) Wi-Fi 6 Access Point 1200 Mbps 2x2 Mu-Mımo Poe

Satıcı: YEDİGÜN STORE

6.155,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

16 6155.00

Aruba Instant On AP22 Access Point Fiyat Geçmişi

Aruba Instant On AP22 Access Point Temel Özellikleri

1200 Mbps
574 Mbps
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var

Aruba Instant On AP22 Access Point Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

• Şifreleme Türleri WPA2 WPA3
• Misafir Ağı (MSSID) Var

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3af

TASARIM TASARIM

• Genişlik 160 mm
• Derinlik 37 mm
• Yükseklik 160 mm

Aruba Instant On AP22 Access Point Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.