Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Cudy Ap3000 Ax3000 Dual Band Kurumsal Access Point
Satıcı: onlinealisverisyap
6.364,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 6364.40
Cudy AX3000 2,5G WiFi 6 kablosuz erişim noktası, 2,5 Gbps RJ45, Business WiFi çözümü, şebeke desteği, kesintisiz dolaşım ve MU-MIMO, PoE veya DC ile çalışan, 12 V DC güç adaptörü dahildir, AP3000 Satıcı: onlinealisverisyap
6.623,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
2 6633.29
Cudy AP3000 5ghz 2402 Mbps,2.4ghz 571 Mbps Wifi 6,IP65,5XDAHILI Antenli Poe Access Point Mesh Router
Satıcı: onlinealisverisyap
6.995,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 6995.14
Cudy AP3000 3000 Mbps Tavan Tipi Access Point Satıcı: onlinealisverisyap
7.086,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 7086.69
Cudy AP3000 574Mbps/2.4GHz 2402Mbps/5GHz 5x4.8dBi Anten PoE 4in1 Wi-Fi Router (AX3000 Serisi) Outdoor - Beyaz
Satıcı: Core Bilgisayar
8.099,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 8099.61
Cudy Ap3000 1 Port 2.5G Ax3000 4 Anten Tavan Tipi Wi-Fi 6 Access Point
Satıcı: ÇİLİNGİROĞLUAVM
8.160,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 8160.60
Cudy AP3000 574Mbps/2.4GHz 2402Mbps/5GHz 5x4.8dBi Anten PoE 4in1 Wi-Fi Router (AX3000 Serisi) Satıcı: Erenler Ticaret
13.934,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
7 13934.30
TEKNİK ÖZELLİKLER
KABLOSUZ BAĞLANTI
FİZİKSEL BAĞLANTILAR
GÜVENLİK ve KONTROL
GENEL ÖZELLİKLER
GÜÇ ÖZELLİKLERİ