Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
867 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
300 Mbps
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Diğer Bağlantılar:
Uzaktan Yönetim:
Var

Draytek VigorAP 802 Access Point Fiyatları

Draytek Vıgor Ap 802 2.4 Ghz 5 Port 2X3dbı Omnı Poe Indoor Ap (Prız Tıpı)

Satıcı: Netsiparis

3.743,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

1 3743.20
DRAYTEK Vigor AP802 AC1200 Dual Band Mesafe Genişletici Kurumsal Access Point Priz Tip

Satıcı: ZmTeknoloji

3.838,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

2 3838.62
Vigor Ap802 Dual Band Wall Plug Access Poi

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

3.847,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

3 3847.60
Draytek Vigor AP802 1200MBPS AC1200 Dual Band Mesafe Genişletici Kurumsal Access Point

Satıcı: netsiparis

3.898,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

4 3898.56
Vigor AP802 Dual Band Wall Plug Access Poi

Satıcı: UZMANLARPC

3.990,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

5 3990.21
Draytek VIGORAP802 Dual Band Wall Plug Access Point

Satıcı: netsiparis

4.087,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 4087.00
DRAYTEK Vigor AP802 1200mbps AC1200 Dual Band Mesafe Genişletici Kurumsal Access Point Priz Tip

Satıcı: netsipariş

4.226,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

7 4226.30
DRAYTEK Vigor AP802 1200mbps AC1200 Dual Band Mesafe Genişletici Kurumsal Access Point Priz Tip

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

4.350,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

8 4350.67
Draytek Vigorap 802 11AC Dual-Band Wireless Wall Plug Access Point

Satıcı: Core Bilgisayar

5.096,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 5096.52

Draytek VigorAP 802 Access Point Fiyat Geçmişi

Draytek VigorAP 802 Access Point Temel Özellikleri

867 Mbps
300 Mbps
Var

Draytek VigorAP 802 Access Point Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 1 adet
• Link Birleştirme Yok
• Diğer Bağlantılar Fiş

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

• Misafir Ağı (MSSID) Var

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 5 V
• Akım 1.5 A

TASARIM TASARIM

• Genişlik 59 mm
• Derinlik 40 mm
• Yükseklik 91 mm

Draytek VigorAP 802 Access Point Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.