Everest EWR-N300 Repeater

Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı (2.4 GHz):
300 Mbps
USB:
Yok
MU-MIMO:
Yok
Hüzmeleme:
Yok
Kapsama Mesafesi:
100 m
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:

Everest EWR-N300 Repeater Fiyatları

Everest Ewr-N300 2.4Ghz 300Mbps Dahili Antenli Kablosuz Menzil Genişletici

Satıcı: Eksik Sepeti

502,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 502.20
Everest EWR-N300 N300 300 Mbps Access Point Menzil Genişletici

Satıcı: EksikSepeti | 7 yorum

508,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 508.71
Everest EWR-N300 2.4GHz 300Mbps Dahili Antenli Kablosuz Menzil Genişletici

Satıcı: EKSİK SEPETİ

547,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 547.00
EVEREST EWR-N300 N300 300Mbps ACCESS POINT MENZİL GENİŞLETİCİ

Satıcı: Eksik Sepeti

547,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 547.00
Everest EWR-N300 N300 300 Mbps Access Point Menzil Genişletici

Satıcı: Hepsibendeki

604,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 604.50
EVEREST EWR-N300 N300 300Mbps ACCESS POINT MENZİL GENİŞLETİCİ

Satıcı: Akıllıelma

650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 650.00
Everest Ewr-N300 2.4Ghz 300Mbps 1Xwan-Lan Dahili Antenli Repeater+Ap Kablosuz Menzil Genişletici

Satıcı: Smallman

673,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 673.60
Everest EWR-N300 2.4GHz 300Mbps 1xWAN-LAN Dahili Antenli Repeater+AP Kablosuz Menzil Genişletici

Satıcı: SMALLMAN

684,50 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 694.5
Everest Ewr-N300 2.4Ghz 300Mbps 1Xwan-Lan Dahili Antenli Repeater+Ap Kablosuz Menzil Genişletici - Yok

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

916,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 916.98
Everest EWR-N300 2.4Ghz 300Mbps 1Xwan/LAN Port Dahili Antenli Repeater+AP Kablosuz Menzil Genişletici

Satıcı: Aytticaret

932,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 932.80
Everest Ewr-N300 2.4Ghz 300Mbps 1Xwan-Lan Dahili Antenli Repeater+Ap Kablosuz Menzil Genişletici

Satıcı: Pazareyle

940,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 940.69
Everest Ewr-N300 2.4GHz 300Mbps 1xWAN/LAN Port Dahili Antenli Repeater+AP Kablosuz Menzil Genişletici 899,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

12 909
AyrStore Everest EWR-N300 2.4ghz 300MBPS 1xwan/lan Port Dahili Antenli Repeater+Ap Kablosuz Menzil Genişletici

Satıcı: AYRSTORE

1.722,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

13 1722.58

Everest EWR-N300 Repeater Fiyat Geçmişi

Everest EWR-N300 Repeater Temel Özellikleri

300 Mbps
USB:
Yok
100 m
Diğer Bağlantılar:

Everest EWR-N300 Repeater Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 0.1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 1 adet
• USB Yok
• Diğer Bağlantılar Fiş

TASARIM TASARIM

• Genişlik 105 mm
• Derinlik 98 mm
• Yükseklik 80 mm

Everest EWR-N300 Repeater İle En Çok Karşılaştırılan Menzil Genişleticiler

Everest EWR-N300 Repeater Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.