Everest EWR-N302 Repeater

Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı (2.4 GHz):
300 Mbps
Kapsama Mesafesi:
100 m
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:

Everest EWR-N302 Repeater Fiyatları

EVEREST EWR-N302, 300Mbps, 2,4Ghz, WPS Butonu, 1Port LAN/WAN, Menzil Genişletici

Satıcı: Ptd Bilişim

751,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

1 751.04
EVEREST EWR-N302 N300 300MBPS ACCESS POINT MENZİL GENİŞLETİCİ

Satıcı: Mavilim Elektronik

828,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 828.76
MENZİL GENİŞLETİCİ WİFİ 300 MBPS REPEATER EVEREST EWR-N302

Satıcı: Smallman

835,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 835.71
Everest EWR-N302 2.4ghz 300MBPS 1xwan/lan Port 2X2DBI Anten Repeater+Ap Kablosuz Menzil Genişletici Router

Satıcı: mysia | 8 yorum

849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 849.00
Everest EWR-N302 2.4GHz 300Mbps 1xWAN-LAN Port 2x2dBi Anten Repeater+AP Kablosuz Menzil Genişletici

Satıcı: SMALLMAN

800,97 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 810.97
Everest Ewr-N302 2.4Ghz 300Mbps 1Xwan-Lan Port 2X2Dbi Anten Repeater+Ap Kablosuz Menzil Genişletici - Yok

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

1.097,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 1097.86
Everest Ewr-N302 2.4Ghz 300Mbps 1Xwan-Lan Port 2X2Dbi Anten Repeater+Ap Kablosuz Menzil Genişletici

Satıcı: Pazareyle

1.119,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 1119.25
Everest EWR-N302 2.4GHz 300Mbps 1xWAN-LAN Port 2x2dBi Anten Repeater+AP Kablosuz Menzil Genişletici

Satıcı: MB TEKNOLOJİ

1.225,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 1225.85

Everest EWR-N302 Repeater Fiyat Geçmişi

Everest EWR-N302 Repeater Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

TASARIM TASARIM

• Genişlik 85 mm
• Derinlik 101 mm
• Yükseklik 70 mm

Everest EWR-N302 Repeater Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.