Everest EWR-N501 Repeater

Dahili Hücresel Veri Ağı:
Yok
Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı (2.4 GHz):
300 Mbps
USB:
Yok
MU-MIMO:
Yok
Hüzmeleme:
Yok
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:

Everest EWR-N501 Repeater Fiyatları

Everest EWR-N501 300Mbps 2.4GHz 1*WAN+1*LAN+WPS Router+AP+Repeater Wifi Range Extender

Satıcı: Hepsiburada | 180 yorum

765,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 765.53
Everest EWR-N501 IEEE802.11 b-g-n 300 Mbps Router Wifi Range Extender

Satıcı: 7Kat | 24 yorum

945,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 945.00
Everest Ewr-N501 Ieee802.11 B-G-N 300 Mbps Router Wifi Range Extender

Satıcı: Smallman

945,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 945.50
Everest EWR-N501 IEEE802.11 b-g-n 300 Mbps Router Wifi Range Extender

Satıcı: SMALLMAN

947,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 947.54
Everest EWR-N501 300 Mbps 2.4 Ghz Router Menzil Genişletici

Satıcı: Smallman

965,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 965.43
Everest EWR-N501 300 Mbps 2.4 Ghz Router Menzil Genişletici

Satıcı: onmarktr

984,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 984.53
Everest EWR-N501 IEEE802.11 b/g/n 300 Mbps Router Wifi Range Extender

Satıcı: Smallman

987,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

7 987.45
Everest Ewr-N501 Ieee802.11 B-G-N 300 Mbps Router Wifi Range Extender

Satıcı: ONMARKTR

1.024,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 1024.30
Everest EWR-N501 IEEE802.11 b-g-n 300 Mbps Router Wifi Range Extender

Satıcı: Smallman

1.027,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1027.22
Everest EWR-N501 IEEE802.11 b/g/n 300 Mbps Router Wifi Range Extender

Satıcı: 7 Kat

1.186,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

10 1186.50
Everest Ewr-N501 İeee802.11 B-G-N 300 Mbps Router Wifi Range Extender - Yok - Beyaz

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

1.288,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

11 1288.98

Everest EWR-N501 Repeater Fiyat Geçmişi

Everest EWR-N501 Repeater Temel Özellikleri

Yok
300 Mbps
USB:
Yok
Diğer Bağlantılar:

Everest EWR-N501 Repeater Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı Wi-Fi 4 (802.11n)
• Wi-Fi Yayını 1 band
• Çalışma Frekansı 2.4 GHz
• Veri Hızı (2.4 GHz) 300 Mbps
• Hüzmeleme Yok
• MU-MIMO Yok
• Anten Tipi Harici Anten
• Anten Sayısı 2
• Dahili Hücresel Veri Ağı Yok

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 0.1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 2 adet
• Link Birleştirme Yok
• WAN Yok
• USB Yok
• Diğer Bağlantılar Fiş

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Yükseklik 140 mm

Everest EWR-N501 Repeater Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.