Hadron HD9101 Repeater

Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı (2.4 GHz):
300 Mbps
Kapsama Mesafesi:
100 m
Ethernet Portu Sayısı:
Diğer Bağlantılar:

Hadron HD9101 Repeater Fiyatları

Hadron Hd9101 Wifi Repeater+ Router+Ap 300Mbps Siyah

Satıcı: Smallman | 18 yorum

862,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 862.50
ACCESS POINT REPEATER 300 MBPS HADRON HD-9101

Satıcı: Mavilim - Elektronik

792,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

2 802.3
Hadron Hd9101 Wifi Repeater+ Router+Ap 300Mbps Siyah

Satıcı: Smallman

793,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 793.50
Hadron HD9101 300 Mbps 2.4 Ghz Access Point & Repeater

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 950.00
Hadron Hd9101 Access Point & Repeater 300Mbps

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 950.00
Hadron HD9101 Access Point & Repeater 300MBPS

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

1.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

6 1000.00
Hadron Hd9101 Wifi Repeater+ Router+Ap 300Mbps Siyah

Satıcı: Konsolplus

1.010,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 1010.95
Hadron Hd9101 Wifi Repeater+ Router+Ap 300Mbps Siyah - Yok

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

1.085,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 1085.85
Hadron Hd9101 Wifi Repeater+ Router+Ap 300Mbps Siyah

Satıcı: pazareyle

1.087,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 1087.24
Hadron Hd9101 Wifi Repeater+ Router+Ap 300Mbps Siyah

Satıcı: Pazareyle

1.107,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 1107.40

Hadron HD9101 Repeater Fiyat Geçmişi

Hadron HD9101 Repeater Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Portu Sayısı 2 adet
• Diğer Bağlantılar Fiş

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Genişlik 45 mm
• Derinlik 50 mm
• Yükseklik 80 mm

Hadron HD9101 Repeater Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.