Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı (5 GHz):
867 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
300 Mbps
MU-MIMO:
Var
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var

Hikvision DS-3WAP522-SI Access Point Fiyatları

Hıkvısıon DS-3WAP522-SI Indoor Wıfı 5 1200M 1xgbıt Poe Access Poınt

Satıcı: smartlink

2.388,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 2388.97
Hikvision Ds-3Wap522-Sı İç Mekan Wi-Fi 5 Ac1200 Gigabit Poe Tavan Tipi Access Point

Satıcı: Dualpazar

2.359,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

2 2359.80
HIKVISION DS-3WAP522-SI INDOOR WIFI 5 1200M 1XGBIT POE ACCESS POINT

Satıcı: ZmTeknoloji

2.361,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

3 2361.92
Hikvision DS-3WAP522-SI Indoor Wıfı 5 1200M 1xgbıt Poe Access Poınt

Satıcı: onlinealisverisyap

2.406,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 2406.11
Hıkvısıon Ds-3Wap522-Sı Indoor Wıfı 5 1200M 1Xgbıt Poe Access Poınt

Satıcı: ZmTeknoloji

2.407,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

5 2407.80
Hikvision DS-3WAP522-SI Indoor Wıfı 5 1200M 1xgbıt Poe Access Poınt

Satıcı: dualpazar

2.412,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 2412.79
Hıkvısıon Hıkvısıon Ds-3Wap522-Sı Indoor Wıfı 5 1200M 1Xgbıt Poe Access Poınt

Satıcı: ramazanmutlu

2.451,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 2451.25
HIKVISION DS-3WAP522-SI INDOOR WIFI 5 1200M 1XGBIT POE ACCESS POINT

Satıcı: netsiparis

2.460,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

8 2470.5
Hıkvısıon DS-3WAP522-SI Indoor Wıfı 5 1200M 1xgbıt Poe Access Poınt

Satıcı: dualpazar

2.608,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 2608.20
Hıkvısıon DS-3WAP522-SI Indoor Wıfı 5 1200M 1xgbıt Poe Access Poınt

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

2.611,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 2611.55
Hıkvısıon Hıkvısıon Ds-3Wap522-Sı Indoor Wıfı 5 1200M 1Xgbıt Poe Access Poınt

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

2.672,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

11 2672.85
Hikvision DS-3WAP522-SI Wi-Fi 5 1200M In-Wall Access Point

Satıcı: Smartlink

2.674,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 2674.00
Hıkvısıon DS-3WAP522-SI Indoor Wıfı 5 1200M 1xgbıt Poe Access Poınt

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

2.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

13 2749.00
Binbir Göz Bilgisayar Hıkvısıon DS-3WAP522-SI 1167MBPS 2.4/5ghz Indoor Access Poınt

Satıcı: Binbir Göz Kitap Kırtasiye ve Bilgisayar

3.489,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

14 3489.49

Hikvision DS-3WAP522-SI Access Point Fiyat Geçmişi

Hikvision DS-3WAP522-SI Access Point Temel Özellikleri

867 Mbps
300 Mbps
Var

Hikvision DS-3WAP522-SI Access Point Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 1 adet
• Ethernet Özelliği 1xRJ45 (1Gb)

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 12 V
• Akım 1.5 A
• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at
• PoE Port Sayısı 1 adet

TASARIM TASARIM

• Genişlik 220 mm
• Derinlik 220 mm
• Yükseklik 39 mm

Hikvision DS-3WAP522-SI Access Point Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.