Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı (5 GHz):
2400 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
574 Mbps
MU-MIMO:
Var
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var

Hikvision DS-3WAP623E-SI Access Point Fiyatları

Hikvision DS-3WAP623E-SI Outdoor Wi-Fi 6 AX3000 Gigabit PoE Access Point

Satıcı: ramazanmutlu

6.377,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 6377.45
HIKVISION DS-3WAP623E-SI AX3000 2.4ghz Harici Access Point

Satıcı: onlinealisverisyap

6.401,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

2 6401.48
Hıkvısıon Ds-3Wap623e-Sı Ax3000 2.4Ghz Harici Access Point

Satıcı: ZmTeknoloji

6.488,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 6488.10
Hıkvısıon Ds-3Wap623e-Sı Wıfı6 Ax3000 Harici Access Point 250Metre Mesafe

Satıcı: ramazanmutlu

6.502,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 6502.10
HIKVISION DS-3WAP623E-SI AX3000 2.4ghz Harici Access Point

Satıcı: onlinealisverisyap

6.792,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

5 6802.76
Hikvision DS-3WAP623E-SI AX3000 2.4ghz Harici Access Point

Satıcı: kasvabilişim

6.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 6900.00
HIKVISION DS-3WAP623E-SI Wıfı6 AX3000 Harici Access Point 250metre mesafe

Satıcı: KASVABİLİŞİM

6.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 6900.00
Hikvision DS-3WAP623E-SI Outdoor Wi-Fi 6 AX3000 Gigabit PoE Access Point

Satıcı: Smartlink

7.023,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 7023.00
Hıkvısıon DS-3WAP623E-SI AX3000 2.4ghz Harici Access Point

Satıcı: kesikgrup

8.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 8399.00

Hikvision DS-3WAP623E-SI Access Point Fiyat Geçmişi

Hikvision DS-3WAP623E-SI Access Point Temel Özellikleri

2400 Mbps
574 Mbps
Var

Hikvision DS-3WAP623E-SI Access Point Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 1 adet
• Ethernet Özelliği 1xRJ45 (Uplink)

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at
• PoE Port Sayısı 1 adet

TASARIM TASARIM

• Genişlik 102 mm
• Derinlik 110 mm
• Yükseklik 250 mm

Hikvision DS-3WAP623E-SI Access Point Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.