Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hıkvısıon DS-3WF02C-5AC/O AC867 Gıgabıt 12DBI 5ghz 5km Harici Access Point
Satıcı: Core Bilgisayar
1.567,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 1567.79
Hıkvısıon DS-3WF02C-5AC/O 12DBI AC867 5ghz 5km Harici Access Point
Satıcı: Core Bilgisayar
1.567,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 1567.79
HIKVISION 3WF02C-5AC/O DIŞ ORTAM (5KM-5Ghz/867 Mbps)) ACCESS POİNT Satıcı: Smartlink
2.191,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
3 2191.00
Hikvision 3wf02c-5ac/o Dış Ortam (5km-5ghz/867 Mbps)) Access Point Satıcı: Smartlink
2.294,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
4 2294.00
Hikvision DS-3WF02C-5AC-O 5 GHz 867 Mbps 5 KM Outdoor Wireless Cpe Noktadan Noktaya Dış Cephe Yönlendirici Satıcı: herbirivar
2.334,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
5 2334.27
KABLOSUZ BAĞLANTI
FİZİKSEL BAĞLANTILAR
GÜVENLİK ve KONTROL
GENEL ÖZELLİKLER
GÜÇ ÖZELLİKLERİ
TASARIM