Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı (5 GHz):
1201 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
574 Mbps
MU-MIMO:
Var
Hüzmeleme:
Var
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var

Huawei Ekit Ap361 Access Point Fiyatları

Huawei Ekitengine Ap361, Wi-fi 6, 2.4 Ghz, 5 Ghz, Access Point

Satıcı: alkanlarbilisimm

2.920,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 2920.20
Huawei Ekit Ap361 1775mbps 2+2 Dual Bands Tavan Tipi Wi-fi 6 Ac

Satıcı: penguenbilgisayar

3.394,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 3394.50
Huaweı Ekıt AP361 1775MBPS Wifi 6 Dual Band Tavan Tipi Access Point Poe 2 2 Mımo

Satıcı: VENOT NETWORK

3.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 3790.00
Huawei eKIT 1 Port 1775MBPS 5Ghz 2x2 MIMO POE WIFI 6 ACCESS POINT

Satıcı: intekzo

3.932,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 3932.01
Huawei eKIT 1 Port 1775MBPS 5Ghz 2x2 MIMO POE WIFI 6 ACCESS POINT

Satıcı: ToptanPazar

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 3999.00
Huawei Ekit Ap361 1775 Mbps Tavan Tipi Access Poin

Satıcı: Ucuz Sepet

4.006,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 4006.40
HUAWEI eKIT AP361 WIFI6 AX1800 Dual Band Tavan Tipi Access Point PoE

Satıcı: ZmTeknoloji

4.070,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 4070.24
Huawei Ekit Ap361 1775Mbps 2+2 Dual Bands Tavan Tipi (Wi-Fi 6) Access Point

Satıcı: Smallman

4.083,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 4083.00
HUAWEI eKIT AP361 WIFI6 AX1800 Dual Band Tavan Tipi Access Point PoE

Satıcı: onlinealisverisyap

4.090,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 4090.64
Huaweı Ekıt AP361 1 Port 1775MBPS 5ghz 2x2 Mımo Poe Wıfı 6 Access Poınt

Satıcı: Atom Bilgisayar

4.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 4099.00
Huawei Ekit Ap361 1775Mbps 2+2 Dual Bands Tavan Tipi (Wi-Fi 6) Access Point

Satıcı: ramazanmutlu

4.129,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 4129.62
Huawei Ekit AP361 1775 Mbps Tavan Tipi Access Poin

Satıcı: hedefmarket

4.295,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 4295.40
Huawei Ekit Ap361 1775Mbps 2+2 Dual Bands Tavan Tipi (Wi-Fi 6) Access Point

Satıcı: Hedefmarket

4.419,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

13 4419.48
Huawei eKit AP361 1775Mbps 2+2 Dual Bands Tavan Tipi Access Point

Satıcı: UZMANLARPC

4.605,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 4605.94

Huawei Ekit Ap361 Access Point Fiyat Geçmişi

Huawei Ekit Ap361 Access Point Temel Özellikleri

1201 Mbps
574 Mbps
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var
PoE Toplam Güç:
9.4 W

Huawei Ekit Ap361 Access Point Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Yayını 2 band
• Çalışma Frekansı 2.4 GHz 5 GHz
• Veri Hızı (2.4 GHz) 574 Mbps
• Veri Hızı (5 GHz) 1201 Mbps
• Hüzmeleme Var
• MU-MIMO Var
• MU-MIMO Kapsamı 2x2
• OFDMA Var
• Bant Genişliği 80 MHz
• Veri Taşıma Kapasitesi 1024 QAM
• Anten Tipi Dahili Anten
• Anten Sayısı 2
• Azami Anten Gücü 5 dBi

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 1 adet
• Ethernet Özelliği 1xRJ45 (1Gb)

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3af
• PoE Port Sayısı 1 adet
• PoE Toplam Güç 9.4 W

TASARIM TASARIM

• Genişlik 180 mm
• Derinlik 180 mm
• Yükseklik 35 mm

Huawei Ekit Ap361 Access Point Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.