Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
867 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
300 Mbps
MU-MIMO:
Var
Kapsama Mesafesi:
150 m
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:

Ip-Com iUAP-AC-LITE Access Point Fiyatları

IP-COM iUAP-AC-LITE AX1500 AC1200 Kurumsal Access Point

Satıcı: ZmTeknoloji

2.375,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 2375.48
IP-COM iUAP-AC-LITE AX1500 AC1200 Kurumsal Access Point

Satıcı: onlinealisverisyap

2.378,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2378.91
IP-Com iUAP-AC-LITE 1167 Mbps 5 GHz Access Point

Satıcı: onlinealisverisyap

2.417,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 2417.60
IP-Com iUAP-AC-LITE 1167 Mbps 5 GHz Access Point

Satıcı: ebz

2.420,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 2420.78
Ip-Com İuap-Ac-Lite Ac1200 Wave 2 Gigabit Ap Iuap-Ac-Lıte

Satıcı: ramazanmutlu

2.464,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 2464.57
Ip-Com Iuap-Ac-Lıte 1167MBPS 1port Gıgabıt 2x2 Mımo 2.4ghz 3dbı /5 Ghz 6 Dbı 2.4/5ghz Poe Adaptorlu Indoor Tavan Tipi

Satıcı: ZmTeknoloji

2.651,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 2651.77
Ip-Com İuap-Ac-Lite Ac1200 Wave 2 Gigabit Ap Iuap-Ac-Lıte

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

2.688,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

7 2688.26
IP-COM iUAP-AC-LITE Çift Bantlı Erişim Noktası 802.11A/B/G/N/AC Wave 2 Access Point

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

2.849,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 2849.05
Ip-Com Iuap-Ac-Lıte Çift Bantlı Erişim Noktası 802.11A/B/G/N/AC Wave 2 Access Point

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 2999.00
Ip-Com Iuap-Ac-Lite Indoor 802.11A/B/G/N/AC Wave 2 Access Point

Satıcı: netsiparis

3.549,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 3549.51

Ip-Com iUAP-AC-LITE Access Point Fiyat Geçmişi

Ip-Com iUAP-AC-LITE Access Point Temel Özellikleri

867 Mbps
300 Mbps
Var
150 m
Ethernetten Güç (PoE):
Var

Ip-Com iUAP-AC-LITE Access Point Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at

TASARIM TASARIM

• Genişlik 176 mm
• Derinlik 176 mm
• Yükseklik 44 mm

Ip-Com iUAP-AC-LITE Access Point Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.