Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
867 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
300 Mbps
MU-MIMO:
Var
Kapsama Mesafesi:
200 m
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:

Ip-Com iUAP-AC-M Access Point Fiyatları

IP-COM IUAP-AC-M AC1200 Dual Band 200metre Harici Access Point

Satıcı: ZmTeknoloji

2.375,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 2375.48
Ip-Com Iuap-Ac-M Ac1200 Dual Band 200Metre Harici Access Point

Satıcı: ZmTeknoloji

2.421,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 2421.60
Ip-Com Iuap-Ac-M Ac1200 Dual Band 200Metre Harici Access Point

Satıcı: onlinealisverisyap

2.423,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 2423.60
IP-COM IUAP-AC-M AC1200 Dual Band 200metre Harici Access Point

Satıcı: onlinealisverisyap

2.378,91 TL + Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 2388.91
Ip-com Ip-ıuap-ac-m 2.4/5ghz 1167mbps Dış Ortam Access Poınt (adaptörlü)

Satıcı: ramazanmutlu

2.464,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 2464.57
IP-Com Iuap-Ac-M 802.11AC Indoor/outdoor Wi-Fi Ap

Satıcı: ZmTeknoloji

2.651,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 2651.77
Ip-com Ip-ıuap-ac-m 2.4/5ghz 1167mbps Dış Ortam Access Poınt (adaptörlü)

Satıcı: onlinealisverisyap

2.694,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 2694.95
Ip-Com Ip-Iuap-Ac-M 2.4/5ghz 1167MBPS Dıs Ortam Access Poınt (Adaptorlu)

Satıcı: Core Bilgisayar

3.515,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 3515.94
IP-COM IP-IUAP-AC-M WİFİ 5 1200MBPS 1PORT GIGABIT 2X2 MU-MIMO 2X5DBI 2.4/5GHz POE ADAPTORLU OUTDOOR OMNI ANTEN (360 DERE

Satıcı: Hızlı Stok

5.842,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 5842.04

Ip-Com iUAP-AC-M Access Point Fiyat Geçmişi

Ip-Com iUAP-AC-M Access Point Temel Özellikleri

867 Mbps
300 Mbps
Var
200 m
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var

Ip-Com iUAP-AC-M Access Point Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 24 V
• Akım 0.5 A
• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at

TASARIM TASARIM

• Genişlik 195 mm
• Derinlik 83 mm
• Yükseklik 42 mm

Ip-Com iUAP-AC-M Access Point Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.