Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
IP-COM IP-iLBE-M5 433MBPS 1PORT 10/100 ETHERNET 23DBI 5GHz OUTDOOR 20KM ACCESS POINT Satıcı: ZmTeknoloji
3.225,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
1 3225.91
Ip-Com Ip-İlbe-M5 433Mbps 1Port 10/100 Ethernet 23Dbı 5Ghz Outdoor 20Km Access Poınt
Satıcı: ZmTeknoloji
3.289,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
2 3289.90
IP-COM IP-iLBE-M5 433MBPS 1PORT 10/100 ETHERNET 23DBI 5GHz OUTDOOR 20KM ACCESS POINT Satıcı: Hızlı Stok
4.366,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
3 4366.18
Binbir Göz Bilgisayar Ip-Com Ip-Ilbe-M5 433MBPS 1port 10/100 Ethernet 23DBI 5ghz Outdoor 20KM Access Poınt
Satıcı: Binbir Göz Kitap Kırtasiye ve Bilgisayar
4.477,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 4477.57
Ip-Com Ip-Ilbe-M5 433MBPS 1port 10/100 Ethernet 23DBI 5ghz Outdoor 20KM Access Poınt - 1
Satıcı: Sylar
4.614,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 4614.39
TEKNİK ÖZELLİKLER
KABLOSUZ BAĞLANTI
FİZİKSEL BAĞLANTILAR
GÜVENLİK ve KONTROL
GENEL ÖZELLİKLER
GÜÇ ÖZELLİKLERİ
TASARIM