Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Mikrotik RBSXTSQG 5Acd WLAN Eri?im Noktas? 1000 Mbit/s Güç Üzerinde Ethernet (POE) Beyaz Satıcı: Wifidepo
3.349,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
1 3359.72
Mikrotik SQ 5 AC RBSXTSQG-5ACD 867 Mbps 5 Ghz Dış Mekan Kablosuz Access Point Satıcı: wifi-depo | 25 yorum
3.293,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
2 3293.46
MIKROTIK SQ 5 AC RBSXTSQG-5ACD 867 Mbps 5 Ghz Dış Mekan Kablosuz Access Point Satıcı: Wifidepo
3.465,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 3465.60
MikroTik RBSXTsqG-5acD - MikroTik SXTsq 5 AC Level 3 PTP- CPE - Beyaz
Satıcı: WiFi-Depo
3.473,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
4 3473.78
Mikrotik SXTsq 5 ac-US (RBSXTsqG-5acD) Entegre antenli 2 ÜNİTELİ dış mekan 5Ghz 802.11ac kablosuz cihaz, noktadan noktaya bağlantılar için mükemmel. Satıcı: Erenler Ticaret
13.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
5 13990.00
MikroTik SXTsq 5 ac 16dBi 5GHz Çift Zincirli Entegre CPE/Omurga, AC desteği ve Gigabit Ethernet (RBSXTsqG-5acD-US) ile Satıcı: Erenler Ticaret
14.508,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
6 14508.00
TEKNİK ÖZELLİKLER
KABLOSUZ BAĞLANTI
FİZİKSEL BAĞLANTILAR
GENEL ÖZELLİKLER
GÜÇ ÖZELLİKLERİ
TASARIM