Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
867 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
400 Mbps
MU-MIMO:
Var
Hüzmeleme:
Var
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:

Ruijie Reyee RAP2200E Access Point Fiyatları

Ruijie Reyee RG-RAP2200E Dual Band Gigabit İç Ortam Access Point - 1

Satıcı: VENOT NETWORK | 14 yorum

3.621,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 3621.10
REYEE RG-RAP2200(E) İÇ ORTAM ACCES POINT DUAL-BAND

Satıcı: letonxtoptan

3.668,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 3668.85
Ruijie Reyee RG-RAP2200(E) 2 Port AC1300 2.4/5ghz 2x2 Ic Ortam Poe Access Poınt

Satıcı: GGS teknoloji | 2 yorum

3.795,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 3795.00
Ruijie Reyee RG-RAP2200(E) AC1300 2x2MIMO 867 Mbps 2.4 GHz Access Point

Satıcı: Netsiparis

3.799,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 3799.33
Ruijie Reyee Wi-Fi 5 Ceiling Access Point RG-RAP2200(E)

Satıcı: netsiparis

3.817,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

5 3827.4
REYEE RG-RAP2200(E) İÇ ORTAM ACCES POINT DUAL-BAND

Satıcı: netsiparis

3.953,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 3953.67
Ruijie Rg-Rap2200(E) 1300 Mbps İç Ortam Access Point

Satıcı: Sanaluygun

4.157,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 4157.20
Ruijie Reyee Rg-Rap2200(E) Tavan Tipi 1267 Mbps Kablosuz Dual-Bant Access Point

Satıcı: Smallman

4.348,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 4348.00
REYEE RG-RAP2200(E) İÇ ORTAM ACCES POINT DUAL-BAND

Satıcı: dualpazar

4.433,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 4433.94
Ruijie Reyee Rg-Rap2200(E) 2.4Ghz/5Ghz Access Point

Satıcı: Techdepom

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 4999.00
Reyee RG-RAP2200E Dual Band Gigabit İç Ortam Access Point

Satıcı: MERT-ER ELEKTRONİK

4.483,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 4483.40
Reyee RG-RAP2200E Dual Band Gigabit İç Ortam Access Point

Satıcı: MERT-ER ELEKTRONİK

5.603,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

12 5603.56

Ruijie Reyee RAP2200E Access Point Fiyat Geçmişi

Ruijie Reyee RAP2200E Access Point Temel Özellikleri

867 Mbps
400 Mbps
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var

Ruijie Reyee RAP2200E Access Point Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 12 V
• Akım 1.5 A
• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Port Sayısı 1 adet

TASARIM TASARIM

• Genişlik 194 mm
• Derinlik 194 mm
• Yükseklik 35 mm

Ruijie Reyee RAP2200E Access Point Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.