Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
867 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
400 Mbps
MU-MIMO:
Var
Hüzmeleme:
Var
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:

Ruijie Reyee RAP2200F Access Point Fiyatları

Reyee RAP2200(F) Tavan Tipi 5GHz867Mbps+2.4GHz400Mbps DualBand 2 Port Poe 10-100Mbps Access Point

Satıcı: ToptanPazar

2.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 2610
Ruijie Reyee RG-RAP2200F AC1300 2.4 - 5 Ghz 1300 Mbps Dual Band Access Point

Satıcı: Netsiparis

2.663,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 2663.24
Ruijie Reyee RG-RAP2200F AC1300 2.4 - 5 Ghz 1300 Mbps Dual Band Access Point

Satıcı: aykanatdepo

2.678,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 2678.40
Ruıjıe Reyee Rg-Rap2200(F) 2 Port Ac1300 2.4/5Ghz 2X2 Ic Ortam Poe Access Poınt

Satıcı: Netsiparis

2.706,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 2706.00
Ruıjıe Reyee Rg-Rap2200(F) 2 Port Ac1300 2.4/5Ghz 2X2 Ic Ortam Poe Access Poınt

Satıcı: Arslan Bilgisayar

2.672,14 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 2682.14
RUIJIE Reyee Rg-rap2200(F) 2 Port 10/100 Ac1300 2.4/5ghz 2x2 Ic Ortam Poe Access Poınt(ADAPTÖRSÜZ)

Satıcı: letonxtoptan

2.795,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 2795.00
RUIJIE Reyee Rg-rap2200(F) 2 Port 10/100 Ac1300 2.4/5ghz 2x2 Ic Ortam Poe Access Poınt(ADAPTÖRSÜZ)

Satıcı: EFE BİLGİSAYAR

2.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 2800.00
RUIJIE REYEE RG-RAP2200(F) 2 PORT 10/100 AC1300 2.4/5GHZ 2X2 IC ORTAM POE ACCESS POINT(ADAPTÖRSÜZ)

Satıcı: netsiparis

2.818,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 2818.37
RUIJIE REYEE RG-RAP2200(F) 1300mbps AC1300 Dual Band Kurumsal Access Point PoE

Satıcı: ramazanmutlu

2.853,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 2853.09
Ruijie Reyee Rg-Rap2200(F) Tavan Tipi 1267 Mbps Kablosuz Dual-Bant Access Point

Satıcı: Smallman

2.853,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 2853.10
RUIJIE REYEE RG-RAP2200(F) 2 PORT 10/100 AC1300 2.4/5GHZ 2X2 IC ORTAM POE ACCESS POINT(ADAPTÖRSÜZ)

Satıcı: Smallman

2.883,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 2883.22
Ruijie Reyee RG-RAP2200F AC1300 2.4 - 5 Ghz 1300 Mbps Dual Band Access Point

Satıcı: aykanatdepo | 4 yorum

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

12 2999.00
RUIJIE REYEE RG-RAP2200(F) 1300mbps AC1300 Dual Band Kurumsal Access Point PoE

Satıcı: Derin Bilişim

3.009,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

13 3009.00
Ruijie RG-RAP2200(F) Reyee Wi-Fi 5 1267MBPS Tavan Tipi Erişim Noktası - BEYAZ

Satıcı: VENOT NETWORK

3.087,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

14 3087.00
RUIJIE REYEE RG-RAP2200(F) 1300mbps AC1300 Dual Band Kurumsal Access Point

Satıcı: akteltelefonankara

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

15 3999.00

Ruijie Reyee RAP2200F Access Point Fiyat Geçmişi

Ruijie Reyee RAP2200F Access Point Temel Özellikleri

867 Mbps
400 Mbps
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var

Ruijie Reyee RAP2200F Access Point Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 12 V
• Akım 1.5 A
• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Port Sayısı 1 adet

TASARIM TASARIM

• Genişlik 194 mm
• Derinlik 194 mm
• Yükseklik 35 mm

Ruijie Reyee RAP2200F Access Point Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.