Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı (5 GHz):
867 Mbps
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Ethernetten Güç (PoE):
Var

Ruijie Reyee RG-EST310 PTP/CPE Fiyatları

Ruijie Reyee RG-EST310 5 Ghz 867 Mbps Dış Ortam Noktadan Noktaya 1 Km Menzilli Access Point

Satıcı: VENOT NETWORK | 8 yorum

4.885,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 4885.30
Ruijie Reyee RG-EST310 V2 5 GHZ Access Point

Satıcı: herbirivar | 1 yorum

4.827,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

2 4827.56
RUIJIE REYEE RUİJİE-REYEE RG-EST310-V2 5GHZ (1KM) KABLOSUZ AKTARICI

Satıcı: Herbirivar

5.190,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 5190.92
Reyee Rg-Est310 5 Ghz 867 Mbps Dış Ortam Noktadan Noktaya 1 Km Menzilli Access Point

Satıcı: VENOT NETWORK

5.244,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 5244.00
Ruijie Reyee RG-EST310 V2 5 GHZ Access Point

Satıcı: ebz

5.375,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 5375.39
RUIJIE REYEE RG-EST310 10dbi 867mbps 5ghz 1km Harici Access Point 2-li Set

Satıcı: ZmTeknoloji

5.482,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 5482.54
RUIJIE Reyee RG-EST310 V2 5Ghz. 867 Mhz. Dış Ortam Noktadan Noktaya Acces Point (Kutu İçeriği 2 Adet )

Satıcı: Smartlink

5.506,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 5506.00
Ruıjıe Reyee Rg-Est310 10Dbi 867Mbps 5Ghz 1Km Harici Access Point 2-Li Set

Satıcı: ZmTeknoloji

5.594,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 5594.10
RUIJIE REYEE RUİJİE-REYEE RG-EST310-V2 5GHZ (1KM) KABLOSUZ AKTARICI

Satıcı: Smartlink

5.632,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 5632.00
RUIJIE Reyee RG-EST310 V2 5Ghz. 867 Mhz. Dış Ortam Noktadan Noktaya Acces Point (Kutu İçeriği 2 Adet )

Satıcı: ramazanmutlu

5.641,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 5641.38
Ruıjıe Reyee RG-EST310 5ghz Single-Band Dual-Stream 802.11AC Kablosuz Köprü

Satıcı: akteltelefonankara

5.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 5649.00
Ruijie Reyee RG-EST310 5 Ghz 867 Mbps Dış Ortam Noktadan Noktaya 1 Km Menzilli Access Point - BEYAZ

Satıcı: VENOT NETWORK

5.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 5700.00
RUIJIE REYEE RG-EST310 5GHZ DIŞ ORTAM NOKTADAN NOKTAYA (1 KM) 867 MBPS ACCESS POINT

Satıcı: akteltelefonankara

5.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

13 5760
RUIJIE REYEE RG-EST310 10dbi 867mbps 5ghz 5+km Harici Access Point

Satıcı: onlinealisverisyap

5.860,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

14 5870.78
Ruijie Reyee RG-EST310 5 GHz 867 Mbps 2x2MIMO Single Band Access Point 2'li

Satıcı: netsiparis

5.914,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 5914.28
Ruijie Reyee RG-EST310 5 GHz 867 Mbps 2x2MIMO Single Band Access Point 2'li

Satıcı: dualpazar

6.273,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 6273.29

Ruijie Reyee RG-EST310 PTP/CPE Fiyat Geçmişi

Ruijie Reyee RG-EST310 PTP/CPE Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

• Fonksiyonlar Media Bridge
• Bellek 64 MB
• Dahili Depolama 8 MB

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı Pasif

TASARIM TASARIM

• Genişlik 76 mm
• Derinlik 37 mm
• Yükseklik 147 mm

Ruijie Reyee RG-EST310 PTP/CPE Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.