Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı (5 GHz):
867 Mbps
MU-MIMO:
Var
Kapsama Mesafesi:
5000 m
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var

Ruijie Reyee RG-EST350 PTP/CPE Fiyatları

Ruijie Reyee RG-EST350 5 Ghz Dış Ortam Noktadan Noktaya 5 Km Menzilli 867 Mbps Access Point (2 li Paket)

Satıcı: BULVAR TİCARET | 5 yorum

7.424,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 7424.01
RUIJIE REYEE RG-EST350 5GHZ DIŞ ORTAM NOKTADAN NOKTAYA (5 KM) 867 MBPS ACCESS POINT

Satıcı: akteltelefonankara

7.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

2 7510
Ruıjıe Reyee RG-EST350 10DBI 867MBPS 5ghz 5+Km Harici Access Point 2-Li Set

Satıcı: Ethos Elektronik | 2 yorum

7.533,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 7533.90
Ruijie Reyee RG-EST350 867 Mbps 2'li Access Point

Satıcı: Derin Bilişim

7.639,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 7639.00
RUIJIE REYEE RG-EST350 10dbi 867mbps 5ghz 5+km Harici Access Point 2-li Set

Satıcı: akteltelefonankara

8.000,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 8010
Ruıjıe-Reyee Rg-Est350 2.4Ghz/5Ghz Access Point

Satıcı: Arslan Bilgisayar

8.076,40 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 8086.4
Ruijie Reyee RG-EST350 5 GHz 867 Mbps 10 dBi Harici Access Point 2'li

Satıcı: letonxtoptan

8.134,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 8134.71
Ruijie Reyee RG-EST350 5 GHz 867 Mbps 10 dBi Harici Access Point 2'li

Satıcı: aleylife

8.136,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 8136.57
Ruijie Reyee RG-EST350 5Ghz 867Mbps Dış Ortam Bulut Yönetilebilir 2'li Paket Access Point

Satıcı: ETHOS ELEKTRONİK

8.160,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 8160.00
Ruijie Reyee RG-EST350 867 Mbps 2'li Access Point

Satıcı: Smartlink

8.430,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 8430.00
RUIJIE REYEE RG-EST350 5GHZ DIŞ ORTAM NOKTADAN NOKTAYA (5 KM) 867 MBPS ACCESS POINT

Satıcı: dualpazar

8.678,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 8678.05
SH TICARET Reyee RG-EST350 5 Ghz Dış Ortam Noktadan Noktaya 5 Km Menzilli 867 Mbps Access Point (2 li Paket)

Satıcı: sh ticaret

15.080,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

12 15080.37

Ruijie Reyee RG-EST350 PTP/CPE Fiyat Geçmişi

Ruijie Reyee RG-EST350 PTP/CPE Temel Özellikleri

867 Mbps
Var
5000 m
Var

Ruijie Reyee RG-EST350 PTP/CPE Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

• Fonksiyonlar PTP/CPE
• Bellek 512 MB
• Dahili Depolama 8 MB
• Kapsama Mesafesi 5000 m

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı Pasif

TASARIM TASARIM

• Genişlik 230 mm
• Derinlik 132 mm
• Yükseklik 48 mm

Ruijie Reyee RG-EST350 PTP/CPE Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.