Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
867 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
300 Mbps
USB:
Yok
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var

Ruijie Reyee RG-EW1200R Repeater Fiyatları

Ruijie Reyee RG-EW1200R Dual-Band Wi-Fi Extender 1200 Mbps Hız ve 2 Anten ile Kolay Kurulum

Satıcı: Ethos Elektronik | 35 yorum

1.678,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 1678.65
Ruijie Reyee RG-EW1200R Priz Tipi Dual Band Wi-Fi Extender

Satıcı: venotnetwork

1.678,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 1678.65
Ruijie Reyee RG-EW1200R Priz Tipi Dual Band Wi-Fi Extender

Satıcı: akteltelefonankara1

1.790,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 1790.25
Ruıjıe Reyee RG-EW1200R 2.4/5ghz 1200MBPS 802.11AC Priz Tipi Wıfı Extender

Satıcı: VENOT NETWORK

1.830,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 1830.00
Ruijie Reyee Rg-Ew1200R Priz Tipi Dual-Band Wi-Fi Extender

Satıcı: Smartlink

1.888,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 1888.00
RUIJIE RG-EW1200R AC1200 Dual Band Mesafe Genişletici EV Ofis Tipi Priz Tip

Satıcı: GGS TEKNOLOJİ

1.984,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 1984.00
RUIJIE RG-EW1200R AC1200 Dual Band Mesafe Genişletici EV Ofis Tipi Priz Tip

Satıcı: atlasbilgisayarnet

1.985,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 1985.00
RUIJIE RG-EW1200R AC1200 Dual Band Mesafe Genişletici EV Ofis Tipi Priz Tip

Satıcı: ZmTeknoloji

2.020,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

8 2020.93
Ruijie Reyee Rg-Ew1200r 1200Mbps 2.4/5Ghz Priz Tipi Extender

Satıcı: Netsiparis

2.078,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 2078.90
Ruıjıe Rg-Ew1200r Ac1200 Dual Band Mesafe Genişletici Ev Ofis Tipi Priz Tip

Satıcı: onlinealisverisyap

2.097,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 2097.80
Ruijie Reyee RG-EW1200R Priz Tipi Dual-Band Wi-Fi Extender

Satıcı: netsiparis

2.165,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 2165.19
Ruijie Reyee RG-EW1200R Priz Tipi Dual-Band Wi-Fi Extender

Satıcı: dualpazar

2.221,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

12 2221.79
Ruijie Reyee Rg-Ew1200R Priz Tipi Dual-Band Wi-Fi Extender

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

2.285,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

13 2285.42
Ruijie-Reyee RG-EW1200R 1200 Mbps Wifi Range Extender-Menzil Genişletici

Satıcı: Harcabitmez

3.443,66 TL + Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

14 3453.66

Ruijie Reyee RG-EW1200R Repeater Fiyat Geçmişi

Ruijie Reyee RG-EW1200R Repeater Temel Özellikleri

867 Mbps
300 Mbps
USB:
Yok
Var

Ruijie Reyee RG-EW1200R Repeater Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

• WPS Var
• Ebeveyn Kontrolü Var

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Genişlik 128 mm
• Derinlik 102 mm
• Yükseklik 60 mm

Ruijie Reyee RG-EW1200R Repeater İle En Çok Karşılaştırılan Menzil Genişleticiler

Ruijie Reyee RG-EW1200R Repeater Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.