Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı (2.4 GHz):
300 Mbps
MU-MIMO:
Yok
Hüzmeleme:
Yok
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Diğer Bağlantılar:

Ruijie Reyee RG-EW300R Repeater Fiyatları

Ruijie Ruijie-Reyee RG-EW300R 300 Mbps Wifi Range Extender-Menzil Genişletici

Satıcı: Ethos Elektronik | 4 yorum

925,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 925.00
RUIJIE REYEE Ruijie-Reyee 300 Mbps Wifi Range Extender-Menzil Genişletici

Satıcı: UGANnet

950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 950.00
Ruıjıe Reyee RG-EW300R 300MPS Priz Tipi Menzil Genişletici

Satıcı: GGS teknoloji | 11 yorum

959,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 959.60
Ruijie Reyee Rg-Ew300R 300Mps Priz Tipi Wifi Güçlendirici

Satıcı: Smartlink

1.045,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 1045.00
Ruıjıe Reyee Rg-Ew300r 10/100 Ethernet 2 Anten 2.4Ghz Prız Tıpı Access Poınt/Router/Extender

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

1.056,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 1056.90
RUIJIE RG-EW300R N300 2.4ghz Priz Tipi Router

Satıcı: ZmTeknoloji

1.081,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

6 1081.36
RUIJIE RG-EW300R N300 2.4ghz Priz Tipi Router

Satıcı: onlinealisverisyap

1.091,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

7 1091.88
Ruıjıe Rg-Ew300r N300 2.4Ghz Priz Tipi Router

Satıcı: ZmTeknoloji

1.100,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 1100.30
RUIJIE REYEE Ruijie-Reyee 300 Mbps Wifi Range Extender-Menzil Genişletici

Satıcı: Herbirivar

1.155,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 1155.00
Ruijie Reyee 300Mbps Wi-Fi Genişletici

Satıcı: onlinealisverisyap

1.160,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 1170.29
Ruijie Reyee Rg-Ew300R 300Mps Priz Tipi Wifi Güçlendirici

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

1.217,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 1217.88
Ruijie Reyee RG-EW300R 300mps Priz Tipi Wifi Güçlendirici

Satıcı: dualpazar

1.263,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

12 1263.38
Ruijie Reyee RG-EW300R 2.4GHZ 300Mbps Wi-Fi 2 Antenli Extender​​​​​​​ Menzil Genişletici

Satıcı: nifbilisim

1.444,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

13 1444.80

Ruijie Reyee RG-EW300R Repeater Fiyat Geçmişi

Ruijie Reyee RG-EW300R Repeater Temel Özellikleri

300 Mbps
Yok

Ruijie Reyee RG-EW300R Repeater Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı Wi-Fi 4 (802.11n)
• Wi-Fi Yayını 1 band
• Çalışma Frekansı 2.4 GHz
• Veri Hızı (2.4 GHz) 300 Mbps
• Hüzmeleme Yok
• MU-MIMO Yok
• OFDMA Yok
• Anten Tipi Harici Anten
• Anten Sayısı 2
• Azami Anten Gücü 4 dBi

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

• WPS Var
• Ebeveyn Kontrolü Var

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• IPTV Desteği Yok
• Diğer Özellikler WISP

TASARIM TASARIM

• Genişlik 92 mm
• Derinlik 70 mm
• Yükseklik 38 mm

Ruijie Reyee RG-EW300R Repeater Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.