Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Ruijie Reyee RG-RAP2260(E) AX3200
Satıcı: smartlink
10.965,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 10965.00
Ruıjıe-Reyee RG-RAP2260(E) 1 Port 2.5g+1 Port GB AX3200 4 Anten Tavan Tipi Access Point
Satıcı: Hızlı Stok
12.823,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 12823.61
Ruijie Reyee RG-RAP2260(E) Wi-Fi 6 Dual-Band AX3200 3200 Mbps İç Ortam Access Point Satıcı: Smartlink
20.349,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
3 20349.00
Reyee Rg-Rap2260(E) 2 Port 2.4/5Ghz 3200 Mbps Poe Access Point
Satıcı: ylmzhome
29.883,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 29883.90
Ruijie Reyee RG-RAP2260(E) Wi-Fi 6 Dual-Band AX3200 3200 Mbps İç Ortam Access Point Satıcı: Erenler Ticaret
30.608,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
5 30608.88
Ruijie Rg-Rap2260 Erişim Noktası Beyaz
Satıcı: ylmzhome
30.618,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 30618.50
TEKNİK ÖZELLİKLER
KABLOSUZ BAĞLANTI
FİZİKSEL BAĞLANTILAR
GENEL ÖZELLİKLER
GÜÇ ÖZELLİKLERİ
TASARIM