Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
2402 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
574 Mbps
USB:
Yok
MU-MIMO:
Var
Hüzmeleme:
Var
Kapsama Alanı:
250 m²

Ruijie Reyee RG-RAP62-OD Access Point Fiyatları

Ruijie Reyee RG-RAP62-OD AX3000 Dış Ortam Access Point

Satıcı: Ethos Elektronik

7.275,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 7275.00
Ruijie Reyee Rg-Rap62-Od Ax3000 Dış Ortam Access Point

Satıcı: VENOT NETWORK

7.410,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 7410.00
Ruijie Reyee RG-RAP62-OD AX3000 2X2 MU-MIMO 2.4GHz/5GHz PoE Wi-Fi6 Adaptörsüz Access Point

Satıcı: Telnet Bilişim

7.653,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 7653.30
RUIJIE REYEE RG-RAP62-OD Wi-Fi 6 AX3000 1PORT GIGABIT 2X2 MU-MIMO 2.4/5GHz POE ADAPTORSUZ INDOOR/ OUTDOOR OMNI ANTEN (36

Satıcı: ZmTeknoloji

7.792,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 7792.62
Ruijie Reyee RG-RAP62-OD AX3000 Dış Ortam Access Point - BEYAZ

Satıcı: VENOT NETWORK

7.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 7800.00
Ruijie Reyee RG-RAP62-OD Ax3000 Dış Ortam Access Point

Satıcı: Smartlink

7.882,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

6 7882.00
Ruijie Reyee Rg-Rap62-Od Ax3000 2X2 Mu-Mımo 2.4Ghz/5Ghz Poe Wi-Fi6 Adaptörsüz Access Point

Satıcı: Dualpazar

7.909,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 7909.40
Ruijie Reyee RG-RAP62-OD AX3000 2X2 MU-MIMO 2.4GHz/5GHz PoE Wi-Fi6 Adaptörsüz Access Point

Satıcı: ETHOS ELEKTRONİK

7.968,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

8 7968.00
RUIJIE REYEE RG-RAP62-OD Wi-Fi 6 AX3000 1PORT GIGABIT 2X2 MU-MIMO 2.4/5GHz POE ADAPTORSUZ INDOOR/OUTDOOR OMNI ANTEN (36

Satıcı: onlinealisverisyap

8.018,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

9 8018.40
RUIJIE REYEE RG-RAP62-OD Wi-Fi 6 AX3000 1PORT GIGABIT 2X2 MU-MIMO 2.4/5GHz POE ADAPTORSUZ INDOOR/OUTDOOR OMNI ANTEN (36

Satıcı: onlinealisverisyap

8.508,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

10 8518.04
Ruijie Reyee RG-RAP62-OD Ax3000 Dış Ortam Access Point

Satıcı: onlinealisverisyap

9.106,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

11 9106.66

Ruijie Reyee RG-RAP62-OD Access Point Fiyat Geçmişi

Ruijie Reyee RG-RAP62-OD Access Point Temel Özellikleri

2402 Mbps
574 Mbps
USB:
Yok
Var
250 m²
Kapsama Mesafesi:
300 m
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var

Ruijie Reyee RG-RAP62-OD Access Point Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

• Fonksiyonlar Router Access Point
• Mesh Uyumu Reyee Mesh
• Kapsama Alanı 250 m²
• Kapsama Mesafesi 300 m

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Yayını 2 band
• Çalışma Frekansı 2.4 GHz 5 GHz
• Veri Hızı (2.4 GHz) 574 Mbps
• Veri Hızı (5 GHz) 2402 Mbps
• Veri Hızı Sembolü AX3000
• Hüzmeleme Var
• MU-MIMO Var
• MU-MIMO Kapsamı 2x2
• OFDMA Var
• Veri Taşıma Kapasitesi 1024 QAM
• Anten Tipi Dahili Anten
• Anten Sayısı 2
• Azami Anten Gücü 6.5 dBi

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 1 adet
• Ethernet Özelliği 1xRJ45 (1Gb)
• USB Yok

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at
• PoE Port Sayısı 1 adet

TASARIM TASARIM

• Genişlik 200 mm
• Derinlik 70 mm
• Yükseklik 35 mm

Ruijie Reyee RG-RAP62-OD Access Point İle En Çok Karşılaştırılan Menzil Genişleticiler

Ruijie Reyee RG-RAP62-OD Access Point Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.