Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
2402 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
574 Mbps
USB:
Yok
Bluetooth Versiyonu:
5.1
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:

Ruijie RG-AP820-L(V3) Access Point Fiyatları

RUIJIE RG-AP820-L(V3) Wi-Fi 6 AX3000 1 PORT RJ-45 + 1 PORT SFP 2.4 GHZ & 5 GHZ INDOOR ACCESS POINT

Satıcı: hedefmarket

10.059,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 10059.53
Ruijie RG-AP820-L(V3) Wi-Fi 6 AX3000 Multi-Gigabit 1 Port Rj-45 + 1 Port 1g/2,5g Sfp 2.4 Ghz & 5 Ghz

Satıcı: Hedefmarket

10.059,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 10059.53
RUIJIE-REYEE RG-AP820-L V3 2 PORT 2.4+5GHZ POE ACCESS POİNT

Satıcı: onlinealisverisyap

11.257,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 11257.00
Ruijie RG-AP820-L(V3) Wi-Fi 6 AX3000 Multi-Gigabit 1 Port Rj-45 + 1 Port 1g/2,5g Sfp 2.4 Ghz & 5 Ghz

Satıcı: ramazanmutlu

11.439,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 11439.61
Ruijie RG-AP820-L(V3), Wi-Fi 6 AX3000 Indoor AP

Satıcı: nifbilisim | 1 yorum

12.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 12450.00
Ruijie RG-AP820-L(V3) Wi-Fi 6 AX3000 Multi-Gigabit 1 Port Rj-45 + 1 Port 1g/2,5g Sfp 2.4 Ghz & 5 Ghz

Satıcı: nifbilisim

12.475,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 12475.20
Ruijie RG-AP820-L(V3) Wi-Fi 6 AX3000 Multi-Gigabit 1 Port Rj-45 + 1 Port 1g/2,5g Sfp 2.4 Ghz & 5 Ghz

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

13.232,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 13232.15
Ruijie Reyee RG-AP820-L(V3) Wi-Fi 6 AX3000 1 Port RJ-45 + 1 Port SFP 2.4 GHZ & 5 GHZ İç Ortam Access Point 16.735,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 16745

Ruijie RG-AP820-L(V3) Access Point Fiyat Geçmişi

Ruijie RG-AP820-L(V3) Access Point Temel Özellikleri

2402 Mbps
574 Mbps
USB:
Yok
5.1
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var

Ruijie RG-AP820-L(V3) Access Point Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Yayını 2 band
• Çalışma Frekansı 2.4 GHz 5 GHz
• Veri Hızı (2.4 GHz) 574 Mbps
• Veri Hızı (5 GHz) 2402 Mbps
• Veri Hızı Sembolü AX3000
• OFDMA Var
• Veri Taşıma Kapasitesi 1024 QAM
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.1
• Anten Tipi Dahili Anten
• Anten Sayısı 4

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 2.5 Gbps 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45 SFP
• Ethernet Portu Sayısı 3 adet
• Ethernet Özelliği 1xRJ45 (Yönetim) 1xRJ45 (1Gb) 1xSFP (2.5Gb)
• Link Birleştirme Yok
• WAN Yok
• USB Yok

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 48 V
• Akım 0.6 A
• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3bt
• PoE Port Sayısı 1 adet

TASARIM TASARIM

• Genişlik 220 mm
• Derinlik 220 mm
• Yükseklik 49 mm

Ruijie RG-AP820-L(V3) Access Point Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.