Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
2402 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
574 Mbps
MU-MIMO:
Var
Hüzmeleme:
Var
Kapsama Mesafesi:
150 m
Ethernet Hızı:

Ruijie RG-RAP2266 Access Point Fiyatları

Ruıjıe-reyee Rg-rap2266 Wi-fi 6 Tavan Tipi Gigabit Access Point

Satıcı: Telnet Bilişim

5.335,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 5335.00
Ruijie Reyee RG-RAP2266 2x2 Mımo 2.4GHz/5GHz 1 Port Gigabit AX3000 Wi-Fi 6 İç Mekan Tavan Tipi Access Point (Adaptörsüz)

Satıcı: Telnet Bilişim

5.335,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 5335.00
RUIJIE REYEE RG-RAP2266 AX3000 WIFI6 1xGE 2976MBPS 5GHz INDOOR POE ACCESS POINT

Satıcı: Arslan Bilgisayar

5.370,95 TL + Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

3 5380.95
Ruıjıe Reyee Rg-Rap2266 Ax3000 Wıfı6 1Xge 2976Mbps 5Ghz Indoor Poe Access Poınt

Satıcı: Netsiparis

5.433,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 5433.70
Reyee Rg-rap2266 Dual-band Ax3000 Wifi 6 İç Ortam Access Point

Satıcı: Netsiparis

5.439,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 5439.38
Ruijie Reyee RG-RAP2266 2.4 3000 Mbps İç Ortam Access Point Router Adaptörsüz

Satıcı: Derin Bilişim

5.479,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 5479.00
Reyee RG-RAP2266 3000 Mbps Iç Ortam Access Point - Gri

Satıcı: TelnetBilişim

5.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 5500.00
Ruijie-Reyee RG-RAP2266 Wi-Fi 6 Tavan Tipi Gigabit Access Point

Satıcı: TelnetBilişim

5.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 5500.00
Ruijie Reyee RG-RAP2266 2.4 3000 Mbps İç Ortam Access Point Router Adaptörsüz

Satıcı: ramazanmutlu

5.572,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 5572.67
Ruijie Reyee Rg-rap2266 3000 Mbps İç Ortam Access Point

Satıcı: guven-sistem

5.579,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 5579.99
Ruijie-Reyee Rg-Rap2266 Wi-Fi 6 Tavan Tipi Gigabit Access Point

Satıcı: Ucuz Sepet

5.754,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 5754.70
Ruijie Reyee RG-RAP2266 2x2 Mımo 2.4GHz/5GHz 1 Port Gigabit AX3000 Wi-Fi 6 İç Mekan Tavan Tipi Access Point (Adaptörsüz)

Satıcı: NİF BİLİŞİM

6.678,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

12 6678.59
Pazarcan Ruijie Reyee Rg-Rap2266 3000 Mbps İç Ortam Access Point

Satıcı: YEAR LİNEAGE

11.023,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

13 11023.89

Ruijie RG-RAP2266 Access Point Fiyat Geçmişi

Ruijie RG-RAP2266 Access Point Temel Özellikleri

2402 Mbps
574 Mbps
Var
150 m
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var

Ruijie RG-RAP2266 Access Point Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Yayını 2 band
• Çalışma Frekansı 2.4 GHz 5 GHz
• Veri Hızı (2.4 GHz) 574 Mbps
• Veri Hızı (5 GHz) 2402 Mbps
• Veri Hızı Sembolü AX3000
• Hüzmeleme Var
• MU-MIMO Var
• MU-MIMO Kapsamı 2x2
• OFDMA Var
• Bant Genişliği 160 MHz
• Anten Tipi Dahili Anten
• Anten Sayısı 5
• Azami Anten Gücü 5 dBi

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 1 adet
• Ethernet Özelliği 1xRJ45 (1Gb)

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 12 V
• Akım 2 A
• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at
• PoE Port Sayısı 1 adet

TASARIM TASARIM

• Genişlik 220 mm
• Derinlik 220 mm
• Yükseklik 52.6 mm

Ruijie RG-RAP2266 Access Point Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.