Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
1201 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
573 Mbps
MU-MIMO:
Var
Kapsama Mesafesi:
300 m
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:

Ruijie RG-RAP6262(G) Access Point Fiyatları

Ruıjıe-Reyee Rg-Rap6262(G) 2 Port 10/100/1000Mbps Ax1800 2 Anten Dış Ortam Access Point

Satıcı: Netsiparis

8.217,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 8217.90
Ruijie RG-RAP6262(G) Wi-Fi 6 Ax1800 2x2 5 GHz Outdoor Omni Directional Access Point

Satıcı: Netsiparis

8.314,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 8314.29
Ruijie RG-RAP6262(G) Wi-Fi 6 Ax1800 2x2 5 GHz Outdoor Omni Directional Access Point

Satıcı: netsiparis

8.558,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 8558.98
RUIJIE RG-RAP6262(G) AX1800 Dual Band 300metreye kadar Harici Access Point

Satıcı: onlinealisverisyap

8.728,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

4 8728.48
Ruıjıe Rg-Rap6262(G) Ax1800 Dual Band 300Metreye Kadar Harici Access Point

Satıcı: ZmTeknoloji

8.831,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 8831.10
Ruijie RG-RAP6262(G) Wi-Fi 6 Ax1800 2x2 5 GHz Outdoor Omni Directional Access Point

Satıcı: onlinealisverisyap

8.878,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 8878.18
Ruıjıe RG-RAP6262(G) Wi-Fi 6 AX1800 2 x Ge Port 2.4 Ghz & 5 Ghz Poe Adaptorsuz Outdoor Mesh Access Poınt

Satıcı: netsiparis

9.018,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 9018.20
RUIJIE RG-RAP6262(G) Wi-Fi 6 AX1800 2 X GE PORT 2.4 GHZ & 5 GHZ POE ADAPTORSUZ OUTDOOR MESH ACCESS POINT

Satıcı: UZMANLARPC

9.022,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 9022.02
Ruijie Reyee Omni para Exteriores Punto de Acceso Wi-Fi 6

Satıcı: onlinealisverisyap

9.096,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

9 9106.28
RUIJIE RG-RAP6262(G) AX1800 Dual Band 300metreye kadar Harici Access Point

Satıcı: Smartlink

9.186,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 9186.00
RUIJIE RG-RAP6262(G) AX1800 Dual Band Harici Access Point 300metre mesafeye kadar

Satıcı: netsipariş

9.351,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 9351.90
Ruıjıe Reyee RG-RAP6262(G) 2.4/5ghz 2x2 Mu-Mımo Wıfı6 1775MBPS Poe Dıs Ortam Ap

Satıcı: aleylife

9.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 9500.00
RUIJIE -REYEE RG-RAP6262(G) WI-FI 6 DIŞ ORTAM ACCESS POINT

Satıcı: sanaluygun

10.056,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

13 10056.02

Ruijie RG-RAP6262(G) Access Point Fiyat Geçmişi

Ruijie RG-RAP6262(G) Access Point Temel Özellikleri

1201 Mbps
573 Mbps
Var
300 m
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var

Ruijie RG-RAP6262(G) Access Point Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Yayını 2 band
• Çalışma Frekansı 2.4 GHz 5 GHz
• Veri Hızı (2.4 GHz) 573 Mbps
• Veri Hızı (5 GHz) 1201 Mbps
• Veri Hızı Sembolü AX1800
• MU-MIMO Var
• MU-MIMO Kapsamı 2x2
• OFDMA Var
• Bant Genişliği 80 MHz
• Veri Taşıma Kapasitesi 1024 QAM
• Anten Tipi Dahili Anten
• Anten Sayısı 4
• Azami Anten Gücü 3 dBi

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 2 adet
• Ethernet Özelliği 2xRJ45 (1Gb)

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 12 V
• Akım 1.5 A
• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at
• PoE Port Sayısı 1 adet

TASARIM TASARIM

• Genişlik 200 mm
• Derinlik 220 mm
• Yükseklik 166 mm

Ruijie RG-RAP6262(G) Access Point Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.