Tenda A18 Repeater

Dahili Hücresel Veri Ağı:
Yok
Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
867 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
300 Mbps
USB:
Yok
MU-MIMO:
Yok
Hüzmeleme:
Yok

Tenda A18 Repeater Fiyatları

Tenda A18 AC1200 Çift Bantlı Wi-Fi Menzil Genişletici

Satıcı: Teknoreyonum

1.015,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

1 1025.55
Tenda A18 1200 Mbps Wifi Güçlendirici

Satıcı: tulparlife

978,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 978.50
Tenda A18 Kablosuz Ağ Genişletici AC1200 WiFi

Satıcı: Teknoreyonum

1.044,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

3 1054.05
Tenda A18 1200 Mbps 5 Ghz Dual Band Kablosuz Menzil Genişletici

Satıcı: herbirivar

1.153,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

4 1153.07
Tenda A18 1200 Mbps 5 Ghz Dual Band Kablosuz Menzil Genişletici

Satıcı: teknolojimarketim | 63 yorum

1.180,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

5 1180.17
Tenda A18 300 Mbps Wifi Range Extender-Menzil Genişletici 2 Anten

Satıcı: Teknoreyonum | 185 yorum

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 1199.00
Tenda A18 | Wifi 5 AC1200 Menzil Genişletici | Fiber Destekli | 2×5dbi Anten | Dual Band | Kolay Kurulum | 120 M² Kapsama

Satıcı: Teknoreyonum | 17 yorum

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 1199.00
Tenda A18 300 Mbps Wifi Range Extender-Menzil Genişletici 2 Anten

Satıcı: Teknoreyonum

1.269,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

8 1269.00
TENDA A18 AC1200 1PORT 1200Mbps ACCESS POINT/ REPEATER

Satıcı: Teknoreyonum

1.269,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

9 1269.00
TENDA A18 1200mbps AC1200 Dual Band Mesafe Genişletici EV Ofis Tipi Priz Tip

Satıcı: ZmTeknoloji

1.290,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

10 1290.83
Tenda A18 1200 Mbps Kablosuz Ac Dual Band Harici Antenli Menzil Arttırıcı

Satıcı: Anka Bilgisayar

1.293,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 1293.30
TENDA A18 AC 1200 DUAL BAND KABLOSUZ A.P/ REPEATER

Satıcı: onlinealisverisyap

1.442,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

12 1442.08
TENDA A18 AC 1200 DUAL BAND KABLOSUZ A.P/ REPEATER

Satıcı: Arzu Elektronik

1.449,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

13 1449.60
TENDA A18 PRO AC1200 2 ANTEN 2.4/5GHz MENZİL GENİŞLETİCİ

Satıcı: onlinealisverisyap

1.471,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

14 1471.70
Tenda A18 Pro Ac1200 Dual Band Gigabit Menzil Genişletici 1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

15 1499.00

Tenda A18 Repeater Fiyat Geçmişi

Tenda A18 Repeater Temel Özellikleri

Yok
867 Mbps
300 Mbps
USB:
Yok
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Diğer Bağlantılar:
Ethernetten Güç (PoE):
Yok

Tenda A18 Repeater Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı Wi-Fi 5 (802.11ac)
• Wi-Fi Yayını 2 band
• Çalışma Frekansı 2.4 GHz 5 GHz
• Veri Hızı (2.4 GHz) 300 Mbps
• Veri Hızı (5 GHz) 867 Mbps
• Veri Hızı Sembolü AC1200
• Hüzmeleme Yok
• MU-MIMO Yok
• Anten Tipi Harici Anten
• Anten Sayısı 2
• Azami Anten Gücü 2 dBi
• Dahili Hücresel Veri Ağı Yok

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 0.1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 1 adet
• Link Birleştirme Yok
• WAN Yok
• USB Yok
• Diğer Bağlantılar Fiş

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 9 V
• Akım 0.8 A
• Ethernetten Güç (PoE) Yok
• Dahili Batarya Yok

TASARIM TASARIM

• Genişlik 58 mm
• Derinlik 48 mm
• Yükseklik 80 mm

Tenda A18 Repeater Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.