Tenda i24 Access Point

Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
867 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
300 Mbps
MU-MIMO:
Var
Hüzmeleme:
Var
Kapsama Alanı:
300 m²
Ethernet Hızı:

Tenda i24 Access Point Fiyatları

Tenda I24 867 Mbps Dual Bant Tavan Tipi Access Point

Satıcı: liderkırtasiye

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 2199.00
Tenda I24 AC1200 1200 Mbps Dual Band Gigabit Access Point

Satıcı: herbirivar

2.181,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

2 2181.78
Tenda I24 AC1200 1200 Mbps Dual Band Gigabit Access Point

Satıcı: Techmarketim

2.324,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

3 2324.07
Tenda I24 1200mbps Ac1200 Dual Band Kurumsal Access Point Poe 360 500 Metreye Kadar

Satıcı: Techmarketim

2.379,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 2379.99
TENDA i24 1200mbps AC1200 Dual Band Kurumsal Access Point 360 ° 500 metreye kadar

Satıcı: ZmTeknoloji

2.409,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 2409.38
Tenda İ24 1200Mbps Ac1200 Dual Band Kurumsal Access Point 360 ° 500 Metreye Kadar

Satıcı: ZmTeknoloji

2.456,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

6 2456.20
Tenda İ24 1200Mbps Ac1200 Dual Band Kurumsal Access Point 360 ° 500 Metreye Kadar

Satıcı: onlinealisverisyap

2.463,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

7 2463.60
Tenda I24 867 Mbps Dual Bant Tavan Tipi Access Point

Satıcı: ramazanmutlu

2.497,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 2497.88
Tenda i24 AC1200 WLAN erişim noktası PoE (802.11ac çift bant, MU-MIMO, birden fazla SSID, PoE+ Powered, güç kaynağı dahil)

Satıcı: onlinealisverisyap

2.564,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

9 2574.49
Tenda I24 867 Mbps Dual Bant Tavan Tipi Access Point

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

2.726,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 2726.77
TENDA I24 AC1200 1PORT POE TAVAN TİPİ ACCESS POINT

Satıcı: HEDEF MARKET

2.934,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 2934.70
TENDA I24 AC1200 1PORT POE TAVAN TİPİ ACCESS POINT

Satıcı: 1DoluDukkan

3.070,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

12 3070.24
Tenda I24 AC1200 1port Poe Tavan Tipi Access Poınt

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

3.214,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

13 3214.27
TENDA I24 867MBPS 1PORT GIGABIT 2.4 GHZ & 5 GHZ POE TAVAN TİPİ ACCESS POINT

Satıcı: Hızlı Stok

3.924,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

14 3924.18

Tenda i24 Access Point Fiyat Geçmişi

Tenda i24 Access Point Temel Özellikleri

867 Mbps
300 Mbps
Var
300 m²
Ethernet Portu Sayısı:
Ethernetten Güç (PoE):
Var

Tenda i24 Access Point Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at

TASARIM TASARIM

• Genişlik 178 mm
• Derinlik 178 mm
• Yükseklik 38 mm

Tenda i24 Access Point Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.