Tenda i29 Access Point

Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
2402 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
574 Mbps
MU-MIMO:
Var
Hüzmeleme:
Var
Kapsama Alanı:
500 m²
Ethernet Hızı:

Tenda i29 Access Point Fiyatları

Tenda i29 WRL AX3000 WiFi6 Tavan Tipi Access Point

Satıcı: herbirivar | 2 yorum

4.106,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 4106.88
Tenda i29 WRL AX3000 WiFi6 Tavan Tipi Access Point

Satıcı: ARTIZAMAN

4.211,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 4211.53
Tenda I29 AX3000 Wi-Fi 6 Çift Bantlı Tavan Tipi Access Point

Satıcı: ramazanmutlu

4.512,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 4512.59
Tenda I29 Ax3000 Dual Band Kurumsal Access Point 360 ° 500 Metreye Kadar

Satıcı: ZmTeknoloji

4.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 4550.00
Tenda I29 Ax3000 Dual Band Kurumsal Access Point 360 ° 500 Metreye Kadar

Satıcı: onlinealisverisyap

4.581,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

5 4581.20
Tenda I29 AX3000 Wi-Fi 6 Çift Bantlı Tavan Tipi Access Point

Satıcı: herbirivar

4.784,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 4784.00
Tenda I29 AX3000 Wi-Fi 6 Çift Bantlı Tavan Tipi Access Point

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

5.056,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 5056.72
Tenda I29 AX3000 Wi-Fi 6 Çift Bantlı Tavan Tipi Access Point

Satıcı: SMALLMAN

5.412,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 5412.02
TENDA I29 AX3000 Wi-Fi 6 TAVAN TİPİ POE ACCESS POINT

Satıcı: HEDEF MARKET

5.621,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 5621.90
Tenda I29 Ax3000 Wi-fi 6 Tavan Tipi Poe Access poınt

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

5.885,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 5885.43
Tenda I29 AX3000 Wi-Fi 6 Tavan Tipi Poe Access poınt

Satıcı: Core Bilgisayar

6.274,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 6274.05

Tenda i29 Access Point Fiyat Geçmişi

Tenda i29 Access Point Temel Özellikleri

2402 Mbps
574 Mbps
Var
500 m²
Ethernet Portu Sayısı:
Ethernetten Güç (PoE):
Var

Tenda i29 Access Point Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at

TASARIM TASARIM

• Genişlik 251 mm
• Derinlik 251 mm
• Yükseklik 55 mm

Tenda i29 Access Point İle En Çok Karşılaştırılan Menzil Genişleticiler

Tenda i29 Access Point Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.