Tenda O1 PTP/CPE

Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı (2.4 GHz):
300 Mbps
Kapsama Mesafesi:
500 m
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var

Tenda O1 PTP/CPE Fiyatları

Tenda O1 300 Mbps 2.4 Ghz Dış Mekan Access Point

Satıcı: ARTIZAMAN

1.000,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 1000.81
Tenda O1 300 Mbps 2.4 Ghz Dış Mekan Access Point

Satıcı: herbirivar | 29 yorum

1.050,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

2 1050.57
Tenda O1 Outdoor 300 Mbps 8 Dbi Dış Mekan Access Point

Satıcı: Bilgepazar

1.076,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1076.36
Tenda O1 Outdoor 300 Mbps 8 dBi Dış Mekan Access Point

Satıcı: SMALLMAN

1.124,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

4 1124.26
Tenda O1 2.4 GHZ 8 DBI 500 Metre 300 Mbps Dış Mekan Access Point

Satıcı: herbirivar | 3 yorum

1.141,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 1141.79
Tenda O1 Outdoor 300 Mbps 8 Dbi Dış Mekan Access Point

Satıcı: Herbirivar

1.154,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1154.20
TENDA O1 2.4 GHZ 8 DBI 500 METRE 300 MBPS DIŞ MEKAN ACCESS POINT

Satıcı: Telnet Bilişim

1.164,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 1164.00
TENDA O1 8dbi 300mbps 2.4ghz 500metreye kadar Harici Access Point

Satıcı: onlinealisverisyap

1.167,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

8 1167.54
Tenda O1 Dış Mekan Erişim Noktası N300 Mbps, CPE 2.4Ghz, Pasif PoE, Kablosuz Köprü 8 dBi İletim 500m, Özel ISP Erişimi veya Gözetimi için Kablosuz PtP ve PtMP, Beyaz

Satıcı: netsiparis

1.170,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

9 1180.41
TENDA O1 8dbi 300mbps 2.4ghz 500metreye kadar Harici Access Point

Satıcı: SMALLMAN

1.224,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

10 1224.89
TENDA O1 8dbi 300mbps 2.4ghz 500metreye kadar Harici Access Point

Satıcı: ramazanmutlu

1.285,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

11 1285.16
Tenda O1 1p+Poe 300MBPS 2.4GHz. 8dbi. Outdoor Cpe

Satıcı: TelnetBilişim | 4 yorum

1.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

12 1400.00
TENDA O1-5G 9dbi AC867 5ghz 1km+ 360° Harici Access Point

Satıcı: Teknoteg

1.719,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

13 1719.90
Tenda O1-5G 867Mbps 5Ghz 1Km Dış Mekan Access Point 9dBi

Satıcı: onlinealisverisyap

1.764,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

14 1774.67
Tenda O1-5G 867 Mbps Outdoor Access Point

Satıcı: netsiparis

2.767,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

15 2777.7

Tenda O1 PTP/CPE Fiyat Geçmişi

Tenda O1 PTP/CPE Temel Özellikleri

300 Mbps
500 m
Var

Tenda O1 PTP/CPE Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 9 V
• Akım 0.6 A
• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı Pasif

TASARIM TASARIM

• Genişlik 194 mm
• Derinlik 80 mm
• Yükseklik 68 mm

Tenda O1 PTP/CPE Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.