Tenda O3 Access Point

Dahili Hücresel Veri Ağı:
Yok
Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı (2.4 GHz):
150 Mbps
USB:
Yok
MU-MIMO:
Yok
Hüzmeleme:
Yok
Kapsama Mesafesi:
5000 m
Ethernet Hızı:

Tenda O3 Access Point Fiyatları

Tenda O3 150 Mbps 2.4 Ghz Dış Mekan Access Point

Satıcı: Techmarketim

1.627,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 1627.50
Tenda O3 Wifi-N 150Mbps Dış Mekan Access Point

Satıcı: BilgePazar

1.736,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1736.50
Tenda Os3 5ghz 867mbps Outdoor Acces Point

Satıcı: Herbirivar

1.756,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1756.00
Tenda O3 150 Mbps 2.4 Ghz Dış Mekan Access Point

Satıcı: Yekdane

1.809,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 1809.32
Tenda O3 Wifi-N 150Mbps Dis Mekan 5Km Access Point

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

1.875,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1875.90
Tenda O3 WiFi-N 150Mbps Dış Mekan 5km Access Point

Satıcı: Herbirivar

1.941,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1941.15
Tenda O3 Outdoor 150 Mbps Dış Mekan Access Point

Satıcı: vebingo

1.983,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 1983.21
TENDA O3 12dbi 150mbps 2.4ghz 5+km Harici Access Point

Satıcı: onlinealisverisyap

1.993,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 1993.76
Tenda O3 Outdoor 150 Mbps Dış Mekan Access Point

Satıcı: ramazanmutlu

2.089,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 2089.94
Tenda O3 Outdoor 150 Mbps Dış Mekan Access Point

Satıcı: vebingo

2.162,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 2162.14
Tenda O3 5 Km Mesafe 150 Mbps Dış Mekan Access Point

Satıcı: herbirivar | 6 yorum

2.176,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

11 2176.98
Tenda OS3 dış mekan erişim noktası (867 Mbit/s 5GHz, 4X 10/100 MBit/s-LAN bağlantı noktası, 12dBi, PoE, 5 km menzil, merkezi yönetim, güç kaynağı dahil) beyaz

Satıcı: onlinealisverisyap

2.260,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

12 2270.86
Tenda O3 5 Km Mesafe 150 Mbps Dış Mekan Access Point

Satıcı: Core Bilgisayar

2.290,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

13 2290.79
TENDA OS3 5GHZ 867Mbps OUTDOOR ACCES POINT

Satıcı: onlinealisverisyap

2.511,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 2511.80
TENDA OS3 5GHZ 867Mbps OUTDOOR ACCES POINT

Satıcı: Smallman

2.794,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 2794.73
Tenda OS3 dış mekan erişim noktası için WLAN köprüsü (5 GHz'de 867 Mbps, 4 x 10/100 Mbps LAN bağlantı noktası, 12 dBi, PoE, 5 km menzil, merkezi yönetim, güç kaynağı dahil) (2'li paket)

Satıcı: onlinealisverisyap

3.714,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

16 3724.93

Tenda O3 Access Point Fiyat Geçmişi

Tenda O3 Access Point Temel Özellikleri

Yok
150 Mbps
USB:
Yok
5000 m
Ethernet Portu Sayısı:
Diğer Bağlantılar:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var

Tenda O3 Access Point Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Var
• Dahili Batarya Yok

TASARIM TASARIM

• Genişlik 95 mm
• Derinlik 68 mm
• Yükseklik 270 mm

Tenda O3 Access Point Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.