Tenda O6 Access Point

Dahili Hücresel Veri Ağı:
Yok
Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı (5 GHz):
433 Mbps
USB:
Yok
MU-MIMO:
Yok
Hüzmeleme:
Yok
Kapsama Mesafesi:
5000 m
Ethernet Hızı:

Tenda O6 Access Point Fiyatları

Tenda O6 1Port Gigabit WiFi-N 300Mbps Outdoor Access Point

Satıcı: herbirivar | 3 yorum

2.786,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 2786.35
Tenda O6 433 Mbps 5 Ghz Dış Mekan Access Point

Satıcı: herbirivar | 22 yorum

2.596,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 2596.96
Tenda O6 433 Mbps 5 Ghz Dış Mekan Access Point

Satıcı: Techmarketim | 22 yorum

2.603,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 2603.32
Tenda O6 Gigabit Dış Mekan CPE, 5GHz 16dBi 11AC 867Mbps Erişim Noktası, 1 Gigabit PoE/WAN/LAN Bağlantı Noktası, Pasif POE Desteği, 6000V Yıldırımdan Koruma, IP65 Suya Dayanıklı Muhafaza

Satıcı: netsiparis

2.824,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

4 2834.1
Tenda O6 16Dbi 433Mbps 5Ghz 10+Km Harici Access Point

Satıcı: Netsiparis

2.840,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

5 2840.70
TENDA O6 16dbi 433mbps 5ghz 10 km Harici Access Point

Satıcı: ZmTeknoloji

2.900,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

6 2900.29
TENDA O6 16dbi 433mbps 5ghz 10 km Harici Access Point

Satıcı: onlinealisverisyap

2.911,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

7 2911.98
Tenda O6 16Dbi 433Mbps 5Ghz 10+Km Harici Access Point

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

2.954,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

8 2954.50
TENDA O6 16dbi 433mbps 5ghz 10+km Harici Access Point

Satıcı: ramazanmutlu

2.986,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 2986.29
TENDA O6 16dbi 433mbps 5ghz 10+km Harici Access Point

Satıcı: netsipariş

3.198,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 3198.90
Tenda O6 Outdoor 5 Ghz 867 Mbps 16 Dbi Dış Mekan Access Point

Satıcı: bilgepazar | 1 yorum

3.244,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 3244.38
TENDA O6 433MBPS 1PORT POE INT. ANTEN 16DBI 5GHz OUTDOOR 5 KM ACCESS POINT

Satıcı: Hızlı Stok

4.258,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

12 4258.09

Tenda O6 Access Point Fiyat Geçmişi

Tenda O6 Access Point Temel Özellikleri

Yok
433 Mbps
USB:
Yok
5000 m
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var

Tenda O6 Access Point Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 1 adet
• Link Birleştirme Yok
• WAN Var
• USB Yok

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 24 V
• Akım 0.5 A
• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı Pasif
• Dahili Batarya Yok

TASARIM TASARIM

• Genişlik 95 mm
• Derinlik 68 mm
• Yükseklik 270 mm

Tenda O6 Access Point Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.