Tenda O8 PTP/CPE

Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı (5 GHz):
433 Mbps
Kapsama Mesafesi:
20000 m
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var

Tenda O8 PTP/CPE Fiyatları

Tenda O8 5 Ghz 23 dBi 11 Ac 433 Mbps 500 Metre Dış Mekan Access Point

Satıcı: Bilgepazar

2.134,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 2134.10
Tenda O8 433 Mbps 500M Diş Mekan Access Point 552120558

Satıcı: herbirivar | 3 yorum

2.146,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 2146.24
TENDA O8 23dbi 450mbps 5ghz 20km Harici Access Point

Satıcı: ZmTeknoloji

2.248,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2248.37
Tenda O8 433 Mbps 500M Diş Mekan Access Point 552120558

Satıcı: onlinealisverisyap

2.289,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 2289.30
Tenda O8 23Dbi 450Mbps 5Ghz 20Km Harici Access Point

Satıcı: ZmTeknoloji

2.291,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

5 2291.80
Tenda O8 23Dbi 450Mbps 5Ghz 20Km Harici Access Point

Satıcı: onlinealisverisyap

2.297,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 2297.30
TENDA O8 23dbi 450mbps 5ghz 20km Harici CPE

Satıcı: ramazanmutlu

2.339,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 2339.69
Tenda O8 5 Ghz 23 dBi 11 Ac 433 Mbps 500 Metre Dış Mekan Access Point

Satıcı: Herbirivar

2.357,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 2357.41
Tenda O8 5GHz 23dBi 11ac Outdoor CPE

Satıcı: Telnet Bilişim

2.376,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 2376.50
Tenda O8 433Mbps 5GHz Dış Mekan Access Point

Satıcı: onlinealisverisyap

2.391,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

10 2401.81
Tenda O8 5 Ghz 23 dBi 11 Ac 433 Mbps 500 Metre Dış Mekan Access Point

Satıcı: TelnetBilişim | 1 yorum

2.391,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 2391.81
Tenda O8 5GHz 23dBi 11ac Outdoor CPE

Satıcı: onlinealisverisyap

2.543,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

12 2543.57
TENDA O8 23dbi 450mbps 5ghz 20km Harici CPE

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

2.543,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

13 2543.84
Tenda O8 5 Ghz 23 dBi 11 Ac 433 Mbps 500 Metre Dış Mekan Access Point

Satıcı: MERT-ER ELEKTRONİK

2.794,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 2794.76
Tenda O8 5 Ghz 23 Dbi 11 Ac 433 Mbps 500 Metre Dış Mekan Access Point

Satıcı: Core Bilgisayar

3.177,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

15 3177.83

Tenda O8 PTP/CPE Fiyat Geçmişi

Tenda O8 PTP/CPE Temel Özellikleri

433 Mbps
20000 m
Var

Tenda O8 PTP/CPE Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 12 V
• Akım 1 A
• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı Pasif

TASARIM TASARIM

• Genişlik 392 mm
• Derinlik 280 mm
• Yükseklik 223 mm

Tenda O8 PTP/CPE Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı menzil genişletici cihazlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.